Які банки дають кредити в Україні?

Наш каталог “Dengi-v-Kredit” надасть неоціненну інформаційну допомогу при необхідності підбору кредиту. Забудьте про довге заповнення заявок у відділеннях банків і про довгі черги – це минуле століття. Вибравши підходящі умови кредитування на нашому сайті, вам знадобиться лише 3-5 хвилвин часу, щоб заповнити заявку на кредит онлайн, після чого чекати позитивного рішення по ній.

Неважливо, який вид кредиту вам необхідний – у нас знайдеться все!

Заявки на кредит приймаються цілодобово

    Необхідність швидко отримати гроші без складнощів з оформленням довідок виникає досить часто. Це буває, коли готівкові потрібні дуже терміново, а також у разі неможливості оформити потрібний документ. Що ж робити? Як обійтися для отримання грошей без довідки про доходи, яка потрібна банку для розгляду справи про позику та для винесення по ньому рішення. Нагадаємо, що довідка про доходи дає фінансовій установі відомості про платоспроможність позичальника. Скажемо відразу, що отримати, наприклад, іпотечний кредит або кредит на покупку машини без цієї довідки неможливо. Чим більша сума позики, тим серйозніше банк ставиться до прийняття рішення про неї.

    Але на щастя для стражденного без грошей банки все ж таки надають споживчі кредити готівкою без довідки про доходи, які хоч і обмежені в сумі грошей, але все ж є. Адже краще щось, ніж нічого. Які банки дають кредит готівкою без довідок в нашій країні?

    По-перше, це молоді і невеликі банки. Конкуренція на ринку банківських послуг дуже велика, монополізм процвітає, тому для того, щоб зайняти свою нішу невеликі банки йдуть на ризики, до того ж повністю виправдані. Кредити готівкою без довідки про доходи дуже популярні з ряду причин і це дозволяє сформувати власну клієнтську базу дуже швидко. Зауважимо, що невелика або розвиваюча  фінансова організація найчастіше має більш високу процентну ставку, але в той же час отримати кредит в ній легше, ніж у великому банку. Серед таких невеликих установ назвемо найбільш популярні. Це такі банки, як Банк Траст, Фідобанк, Platinum Bank, Креді Агріколь Банк, Ідея БАНК. Сума позики обмежена в них сумою 15-20 тисяч гривень. Platinum Bank надає додаткову послугу – він видає кредит готівкою без довідки про доходи з кредитними канікулами. Ще один стрімко увійшов на фінансовий ринок країни молодий і невеликий Банк Михайлівський надає кредити готівкою без довідок до 50000 гривень.

    Великі банки, які займають монопольне становище на ринку, також не упускають можливості заробити швидкі гроші на кредитах готівкою без довідок. Більшість таких банків видають такі позики. Але в них більш ретельно і педантично перевіряють кредитну історію клієнта і тому можливість відмови в позиці більш висока. Однак великі банки можуть собі дозволити менші процентні ставки по кредиту, а також більшу його суму, вона в деяких випадках може досягати і 100 000 гривень. Кредити готівкою без довідок видають такі великі банки, як UniCredit Bank (Укрсоцбанк), ПУМБ, Альфа-Банк, ОТП Банк, Райффайзен Банк Аваль. У кожного такого банку своя максимальна сума кредиту і свої умови кредитування. Зауважимо, що з великими банками мати справу завжди вигідніше, хоча б тому, що вони мають більше представництв.

    Більш детально дізнатися які банки дають кредит готівкою без довідок можна скористатися нашим онлайн сервісом. Каталог «Dengi-v-Kredit» надає інформацію про різні послуги кредитування, у тому числі про позику готівкою без довідок в банках України. Каталог зручний, насамперед, тим, що вся потрібна інформація розташована на одному сайті. Розглянути всі пропозиції можна швидко і легко.

    В якості висновку скажемо, що отримати кредит готівкою без довідки про доходи можна, минаючи банківську сферу, а саме банки найбільш суворо дотримуються законодавства і надають найбільш широкий спектр гарантій. А це дуже важливо, адже гроші доведеться повертати і краще робити це в правовому полі.

Вверх