Кредит 15 000 гривень без поручителів Київ

Наш каталог “Dengi-v-Kredit” надасть неоціненну інформаційну допомогу при необхідності підбору кредиту. Забудьте про довге заповнення заявок у відділеннях банків і про довгі черги – це минуле століття. Вибравши підходящі умови кредитування на нашому сайті, вам знадобиться лише 3-5 хвилвин часу, щоб заповнити заявку на кредит онлайн, після чого чекати позитивного рішення по ній.

Неважливо, який вид кредиту вам необхідний – у нас знайдеться все!

Кредит онлайн

Заявки на кредит приймаються цілодобово

Кредит 15 000 гривень без поручителів КиївСпоживчі позики видаються на різні потреби, але при цьому діють програми, як за участю поручителів, так і без них. У кожній кредитній програмі є свої переваги і недоліки, проте все більшої популярності набирає саме отримання банківських коштів без поручителів і додаткових документів.

 

При наявності поручителя при неможливості сплати або несплати платежів за кредитним договором позичальником, зобов’язання по виплатах в повному обсязі переходять на поручителя. При цьому процентна ставка завжди нижча, а максимальна сума кредиту і термін кредитування збільшуються.

 

Втім, отримати кредит 15 000 гривень без поручителів Київ теж можна, але не у всіх банках і не завжди на найвигідніших умовах. В цілому, це дуже доступна система кредитування. Кількома роками раніше дуже невелика кількість банків погодилася на надання таких позик, але сьогодні ситуація змінилася і банківські установи приймають на себе такі ризики.

 

За статистикою, понад 70% сучасних споживчих кредитів виплачується без поручителів. Як правило, багато хто воліє отримати кредит 15 000 гривень без поручителів, однак на практиці суми позики зазвичай набагато менше. Клієнти використовують ці кошти на здійснення великих покупок, оплату лікування або відпустки, а також на свої потреби. Існують як цільові, так і нецільові споживчі позики.

 

Полегшуючи умови кредитування, банки також подбали і про інші  приємні опції. Крім відсутності поручителів, сьогодні можна знайти програми, в яких не потрібні документи, що підтверджують постійний заробіток або довідки з місця роботи. Окремі банки при видачі кредитних коштів вимагають тільки паспорт, який підтверджує громадянство України, а також заяву на отримання грошових коштів. Деякі банківські установи також наполягають на тому, щоб потенційний позичальник був зареєстрований в тому ж населеному пункті, де він бере кредит.

 

Отримати кредит 15 000 гривень без поручителів можливо практично в будь-якому банку. Максимальний розмір суми позики без довідок і поручителів по країні становить близько 200 000 гривень, а мінімальний показник в деяких банках – 1000 тис. Гривень. Однак якщо позичальник уже є клієнтом банку, має прекрасну кредитну історію або користується зарплатними картками, то розмір виплати може бути збільшений за його бажанням.

 

Процентні ставки по банкам щодо кредитів без поручительства також істотно відрізняються. В середньому, вони становлять від 13 до 30% річних, все залежить від умов отримання грошових коштів, а також терміну кредитування.

 

Кредит за одну годину без поручителів в Києві

Вверх