Кредит без довідок і поручителів Київ

Наш каталог “Dengi-v-Kredit” надасть неоціненну інформаційну допомогу при необхідності підбору кредиту. Забудьте про довге заповнення заявок у відділеннях банків і про довгі черги – це минуле століття. Вибравши підходящі умови кредитування на нашому сайті, вам знадобиться лише 3-5 хвилвин часу, щоб заповнити заявку на кредит онлайн, після чого чекати позитивного рішення по ній.

Неважливо, який вид кредиту вам необхідний – у нас знайдеться все!

Кредит онлайн

Заявки на кредит приймаються цілодобово

Кредит без довідок і поручителів КиївСьогодні багато хто з нас все частіше вдаються до послуг споживчого кредитування – спокус на ринку товарів і послуг все більше, а банківські установи пропонують досить привабливі умови по видачі грошових коштів в борг. В результаті будь-який бажаючий може взяти різні суми на зручні терміни і на дуже гнучких умовах.

 

Більшість споживчих позичок передбачає значну складність в їх оформленні – потрібно мінімум документів і часу для отримання потрібної суми готівкою. Що стосується великих сум, то ще кілька років тому банки видавали їх виключно під поручительство або заставу, та й до сих пір деякі позики передбачають наявність того чи іншого забезпечення. Однак останнім часом з’явилася реальна можливість взяти кредит без довідок і поручителів Київ в будь-якому великому банку.

 

Якщо ви вирішили оформити кредит без довідок і поручителів, то вам слід бути готовим до того, що банк буде пред’являти до вас підвищені вимоги. Зокрема, для отримання подібної позики споживач повинен володіти гарною кредитною історією, тобто погашати всі свої попередні банківські борги у встановлені терміни і в повному обсязі. Якщо є порушення кредитної історії, то банк, швидше за все, відмовить у видачі позики без поручительства, проте, існують деякі банківські установи, які можуть і не звернути на це належної уваги.

 

У тому випадку, якщо вам відмовлять у видачі кредиту без довідок і поручителів, то оптимальною альтернативою може стати оформлення пластикової карти. Більшості банків для цієї процедури потрібно тільки ваша заявка і документ, що засвідчує особу. При цьому пластикова карта буде мати ряд переваг у порівнянні зі звичайною  позикою. Зокрема, у багатьох банків передбачено наявність пільгового періоду, коли позичальник не платить відсотки за користування грошовими коштами. Цей період може варіюватися від 60 до 100 календарних днів, що в деяких ситуаціях може стати безперечною перевагою. Однак слід пам’ятати, що процентна ставка після закінчення такого терміну може бути дуже істотною, тому найрозумніше повертати гроші в межах встановленого безвідсоткового періоду.

 

Пластикова карта також має певні ліміти доступних коштів, які обмежуються найчастіше сумою 10 0000 гривень. Тому якщо ви плануєте брати позику на більшу суму, то кредитна карта вам навряд чи підійде. Крім того, пластикова карта неактуальна і в тих випадках, коли грошові кошти потрібні терміново – випуск картки займає, як правило, 1 годину.

Кредит 5 000 гривень без поручителів Київ

Вверх