Кредит без довідок і поручителів Рівне

Наш каталог “Dengi-v-Kredit” надасть неоціненну інформаційну допомогу при необхідності підбору кредиту. Забудьте про довге заповнення заявок у відділеннях банків і про довгі черги – це минуле століття. Вибравши підходящі умови кредитування на нашому сайті, вам знадобиться лише 3-5 хвилвин часу, щоб заповнити заявку на кредит онлайн, після чого чекати позитивного рішення по ній.

Неважливо, який вид кредиту вам необхідний – у нас знайдеться все!

Кредит онлайн

Заявки на кредит приймаються цілодобово

Кредит без довідок і поручителів РівнеЯкщо ви давно мрієте про придбання нового автомобіля, предметів побутової техніки або будь-яких інших товарів, але у вас немає готівки при собі, то позика в банку стане оптимальним рішенням. Багато банків пропонують різноманітні умови кредитування для різних споживчих цілей.

 

Найпоширенішим видом кредитування приватних осіб на сьогоднішній день є споживча  позика. Він спрямований на різні цілі, які не вимагають значних фінансових вкладень. Середній розмір такого кредиту може становити від десяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, однак деякі банки пропонують і більш значні суми. Як правило, в цьому випадку позичальникові може знадобитися не тільки оформлення ряду документів, а й забезпечення поручительства.

 

Втім, в деяких випадках ні надання поручителів, ні довідок про доходи не представляється можливим. Якщо позичальник переїхав в інше місто і не встиг обзавестися надійними друзями і пропрацювати протягом півроку, а позику потрібно терміново, то необхідно продумати варіанти отримання кредит без довідок і поручителів Рівне.

 

На перший погляд, видача таких позик є досить непростим завданням, однак в цілому вона цілком здійсненна. Багато банків видають кредити без довідок і поручителів в режимі експрес, за що ці позики і отримали назву експрес-кредитів. Відмітною властивістю таких позик є їх нецільова спрямованість. Банки в кредитному договорі, як правило, не прописують мету  витрачання грошових коштів, що дає позичальникові можливість витрачати їх як на покупку автомобіля, так і на подорожі або будь-які інші товари і послуги.

 

Кредит Рівне без довідок і поручителів можуть видаватися на термін від півроку і до п’яти років, в рамках цього терміну позичальник може вибрати будь-який оптимальний період повернення боргу. Однак слід пам’ятати, що процентна ставка за такими борговими зобов’язаннями буде досить високою, адже банки зазнають чималі  ризики, забезпечуючи вас великими сумами грошей без належних гарантій, тому переплата по такому кредиту може бути вельми відчутною. Однак ви можете її мінімізувати, якщо при оформленні позики внесете істотну вартість товару або послуги в якості першого внеску.

 

Як правило, оформити такі позики можна безпосередньо в супермаркетах і торгових центрах, де ви збираєтеся зробити свою покупку. У спеціальному відділі кредитування часто можна бачити фахівців тих чи інших банків, які оформлять позику при мінімальному обсязі документів та винесуть позитивне рішення про його видачу протягом дня.

Кредит без поручителів Львів

Вверх