Кредит без довідок та поручителів у Чернівцях

Наш каталог “Dengi-v-Kredit” надасть неоціненну інформаційну допомогу при необхідності підбору кредиту. Забудьте про довге заповнення заявок у відділеннях банків і про довгі черги – це минуле століття. Вибравши підходящі умови кредитування на нашому сайті, вам знадобиться лише 3-5 хвилвин часу, щоб заповнити заявку на кредит онлайн, після чого чекати позитивного рішення по ній.

Неважливо, який вид кредиту вам необхідний – у нас знайдеться все!

Кредит онлайн

Заявки на кредит приймаються цілодобово

Кредит без довідок та поручителів у ЧернівцяхКредит без довідок і поручителів у Чернівцях найбільш вигідний на сьогодні варіант для тих позичальників, які і не бажають, та їм просто ніколи проходити тривалу процедуру оформлення. Це хороший варіант, якщо Вам раптом терміново потрібні були гроші.

 

Але що ж було раніше? Ще не так давно існувало  дуже багато проблем, з якими могли зіткнутися  в банк люди. Розглянемо їх детальніше.

 

  • Велика кількість документів

Дійсно, якщо раніше Ви зверталися за кредитом в банк, то вже напевно знаєте, як багато різних паперів належить зібрати, перш ніж Ви зможете нарешті подати заявку. А адже за кожною довідкою доведеться ще побігати, обходячи численні кабінети. Але іншого вибору у людей просто не було, або збираєш всі потрібні за списком документи, або ж тобі просто відмовляють в позиці. Інших варіантів тут просто не було. Ті, у кого була можливість займатися цією процедурою, і було досить терпіння, всі змогли зібрати документи. А решта йшли ні з чим.

 

  • Довідка про зарплату

Досить багато людей не змогли отримати свою позику саме через відсутність цього документа, і немає можливості взяти його у бухгалтера. Тільки ті, хто працював офіційно і надавав цей папір, отримували позику. А от іншим доводилося відмовити.

 

  • Наявність застави

Застава довгий час була обов’язковою умовою для оформлення кредиту. При цьому не все Ваше майно могло стати їм, а тільки те, яке можливо вигідно продати за ціною, більше Вашої суми позики. Чому більше, логічно запитаєте ви? Якщо позичальник не повертає гроші, то банк продає заставу. А продаж пов’язаний з купою додаткових витрат з його переміщенням, з організацією аукціону для продажу і так далі. Саме ці витрати і повинні покрити ваш заставу.

Але при цьому у багатьох просто не було такого майна, яке банк зміг би прийняти в якості гарантії повернення коштів. У деяких воно все ж було, але мало хто захоче закладати свій улюблений автомобіль, або ж єдину квартиру, і тому доводилося відступити від оформлення.

 

  • Поручителі

Наявність поручителя досить довго було справжнім головним болем для багатьох, охочих отримати позику в банку. Звичайно, спочатку це здається зовсім простою справою, адже можна звернутися до родичів, друзів або просто до знайомих або сусідів. Але варто знати, яка відповідальність на себе несе поручитель, щоб зрозуміти, як же складно кого-небудь умовити їм стати. Поручитель є людиною, яка гарантує, що Ваші зобов’язання перед банком Ви виконаєте в повному обсязі. І робить він це зовсім не на словах, адже в тому випадку, якщо Ви не повернете ваш позику, з питання повернення прийдуть саме до нього, і не багато хто захоче взяти на себе таку відповідальність, і саме з цього, знайти поручителя було справою досить непростою .

Сьогодні в будь-якому банку, якщо вам потрібна не дуже велика сума, Ви зможете отримати кредит без довідок і поручителів в Чернівцях. Це буде дуже зручно, Вам не потрібно більше проходити досить тривалу процедуру оформлення, весь процес займає не більше трьох годин.

 

Онлайн кредит без довідок в Києві

Вверх