Кредит без поручителів Львів

Наш каталог “Dengi-v-Kredit” надасть неоціненну інформаційну допомогу при необхідності підбору кредиту. Забудьте про довге заповнення заявок у відділеннях банків і про довгі черги – це минуле століття. Вибравши підходящі умови кредитування на нашому сайті, вам знадобиться лише 3-5 хвилвин часу, щоб заповнити заявку на кредит онлайн, після чого чекати позитивного рішення по ній.

Неважливо, який вид кредиту вам необхідний – у нас знайдеться все!

Кредит онлайн

Заявки на кредит приймаються цілодобово

Кредит без поручителів ЛьвівСьогодні споживче кредитування користується великим успіхом у населення, а банки пропонують різноманітні кредитні програми для різних цілей. Кредит дозволить вам придбати річ, про яку ви давно мріяли, тут і зараз, і головне в цьому питанні – це лише вибрати підходящий варіант кредитування і надійний банк.

 

Як правило, більшість банків пропонує позики на різні суми, при цьому, чим більше розмір позики, тим більше документів вам знадобиться для його оформлення. Так, якщо сума, яку ви берете в борг у банку, не перевищує ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, то процедура оформлення не займає великої кількості часу і не вимагає підготовки великого пакета документів. Однак в іншому випадку банки часто виставляють умову поручительства при отриманні позики. Проте, сьогодні існує спосіб отримати кредит без поручителів Львів на великі суми грошей.

 

При оформленні кредиту без поручителів слід мати на увазі, що процентна ставка на такі позики буде набагато вище, ніж в тому випадку, якщо б ви представили поручительство. Крім того, вам слід бути впевненим в бездоганності своєї кредитної історії. Якщо ви раніше порушували терміни погашення позики або інші умови, то без поручительства отримати чергову суму в борг від банку буде практично неможливо. В якості основних документів для отримання позики необхідно буде також надати документи, що засвідчують особу, а також довідку з місця роботи, яка показує  ваш дохід і стаж роботи. Як правило, для позитивного рішення про видачу позики банку знадобиться стаж роботи не менше півроку або в деяких випадках 12 місяців.

 

У тому випадку, якщо надати відповідну довідку про доходи для вас буде важко, отримати кредит Львів без поручителів буде також дуже непросто. Як правило, можливі альтернативи обходяться позичальнику набагато дорожче. У цій ситуації можна скористатися експрес-позиками. Такі позики видаються банками протягом декількох годин і при мінімальному обсязі документів. Однак процентна ставка по ним неймовірно висока, оскільки банк істотно ризикує, надаючи значні суми грошей без відповідних гарантій.

 

Крім того, в якості альтернативи споживчого займу без поручительства може виступити отримання кредитної картки в будь-якому банку. На сьогоднішній день кредитні організації пропонують різні умови з пластикових карт з тривалими безпроцентними періодами і за  лояльними умовами. При цьому оформлення картки також не вимагає великої кількості документів, однак за часом може зайняти до двох тижнів.

 

Кредит без довідок і поручителів Рівне

Вверх