Готівка без довідки про доходи це?

Наш каталог “Dengi-v-Kredit” надасть неоціненну інформаційну допомогу при необхідності підбору кредиту. Забудьте про довге заповнення заявок у відділеннях банків і про довгі черги – це минуле століття. Вибравши підходящі умови кредитування на нашому сайті, вам знадобиться лише 3-5 хвилвин часу, щоб заповнити заявку на кредит онлайн, після чого чекати позитивного рішення по ній.

Неважливо, який вид кредиту вам необхідний – у нас знайдеться все!

Кредит без довідки про доходи

Заявки на кредит приймаються цілодобово

Бувають у житті ситуації, коли терміново потрібні гроші, а активи вичерпані. У всьому цивілізованому світі ця проблема вирішується просто – можна взяти кредит. Ця послуга надається самими різними фінансовими організаціями, від банків до кредитних спілок. Але в більшості випадків взяття кредиту пов’язано з великою кількістю різних маніпуляцій. По-перше, потрібно відвідати кредитора і заповнити купу анкет. Також потрібно надати багато документів, у тому числі і горезвісну довідку про доходи. Далі слід чекати рішення про надання кредиту від декількох днів до місяця залежно від правил фінансової організації і суми. Одним словом, щоб отримати гроші, потрібно метушитися і виконувати багато зайвих рухів тіла. Звичайно, якщо взяття кредиту – запланована акція, гроші потрібні, наприклад, для покупки квартири або вкладення в бізнес-план, то проблем ніяких. Але дуже часто кредитні кошти просто життєво необхідні. Як не сумно це усвідомлювати, але велика потреба в грошах виникає не в найкращі моменти нашого життя. І тоді зволікання смерті подібно.

Потрібен кредит готівкою без довідки про доходи?

Бувають також ситуації, коли потрібних для взяття кредиту документів просто немає і не може бути. Не секрет, що багато наших співвітчизників працюють неофіційно і не можуть надати довідки про доходи. А без неї будь-який банк може відмовити в кредиті, так як значно зростають його ризики. Адже без такої довідки неможливо відстежити платоспроможність клієнта і його можливості повернути кредит вчасно і в повній мірі. Чи є вихід з цієї ситуації?

На щастя, є. Безліч фінансових організацій у нашій країні йдуть на ризики та надають кредити без довідки про доходи. Більш того, самі ризики не повернення грошей враховуються. Також враховується сам факт досить поширеного у нас неофіційного працевлаштування. Кредитор у такому разі вірить позичальнику на слово. Безумовно, є велика ймовірність не повернення кредиту. Але хіба довідка про доходи може стовідсотково гарантувати повернення? Вона лише надає інформацію про заробітну плату. А ось про порядність довідок ніхто не дає.

Отримати кредит без довідки про доходи можливо, якщо скористатися інформацією на нашому сервісі.

Споживчі кредити без довідки про доходи – реально!

Отже, як же отримати кредит без довідки про доходи? Це можна зробити, відвідавши фінансову організацію, заповнивши необхідні документи, підписати договір і отримати потрібну суму грошей. І ніхто не запитає довідку про зарплату.

Знайти кредитора, який піде на зустріч клієнтові і не буде цікавитися його платоспроможністю, доведеною офіційним  папірцем з гербовою печаткою, можна на нашому сайті. Тут є безліч пропозицій подібних кредитів від фінансових організацій, які піклуючись про клієнта, допоможуть отримати гроші для задоволення найгостріших і життєво важливих потреб.

Скориставшись нашим онлайн-каталогом, отримати споживчий кредит без довідки про доходи можна просто, швидко і реально!

Вверх