Кредит в Україні це?

Наш каталог “Dengi-v-Kredit” надасть неоціненну інформаційну допомогу при необхідності підбору кредиту. Забудьте про довге заповнення заявок у відділеннях банків і про довгі черги – це минуле століття. Вибравши підходящі умови кредитування на нашому сайті, вам знадобиться лише 3-5 хвилвин часу, щоб заповнити заявку на кредит онлайн, після чого чекати позитивного рішення по ній.

Неважливо, який вид кредиту вам необхідний – у нас знайдеться все!

Заявки на кредит приймаються цілодобово

    На жаль, але в житті майже кожної людини рано чи пізно виникає гостра життєва необхідність у певній, досить немаленькою сумі готівки. Природно, що відбувається це найчастіше тоді, що всі джерела фінансування вичерпані, тому людина, що знаходиться у вкрай скрутному становищі шукає з нього вихід, причому будь-хто. На щастя, минули ті смутні часи, коли потрібно було принижуватися перед родичами, щоб зайняти грошей, шукати підпільних лихварів, зв’язуватися з запеклими бандитами і ризикувати не тільки грошима, а й здоров’ям.

    Сьогодні кредитний ринок України добре розвинений, позику можна взяти відносно швидко і без зайвих проблем. Позика – абсолютно законна операція, яка тільки вітається державою, так як гроші не повинні лежати в банку, вони повинні працювати. Єдина умова, за великим рахунком, необхідний для отримання кредиту – платоспроможність позичальника. Для з’ясування цієї важливої ​​інформації необхідно надати пакет документів, що підтверджують це. По-перше, потрібен паспорт, який підтвердить громадянство і вік (до 21 людям року кредити не видаються, винятком є ​​позика на освіту). Далі – ідентифікаційний код. Крім цього копія трудової книжки та довідка про розмір заробітної плати за потрібний банку період (у кожного фінансової установи свої терміни). Також може знадобитися військовий квиток для осіб призовного віку, пенсійне посвідчення та ще один документ, що підтверджує особу позичальника. Всі ці документи, так чи інакше, потрібні для прийняття банком рішення про видачу кредиту.

    Скажемо відразу, не кожен громадянин може надати такий пакет офіційних паперів. На те є багато причин. І якщо паспорт все ж є практично в кожного, як і ідентифікаційний код, то інші документи можуть бути під питанням. У першу чергу це стосується довідки про доходи. Безліч наших співвітчизників працюють неофіційно, а також мають, скажімо, не зовсім легальні доходи. Сувора система оподаткування змушує ховати свої доходи від держави.

    І тут виникає логічне запитання, чи можна взяти кредит готівкою без довідок в Україні? Або для тих громадян, які не можуть принести в банк довідку про доходи, закрита ця тема? На щастя, банки також багато знають про суворі вітчизняні реалії і тому надають послугу кредитування готівкою без довідки про доходи. Тобто для отримання позики потрібні тільки паспорт та ідентифікаційний код. Питання громадянства і вік позичальника в цьому випадку все ж залишається актуальним, тому отримати такий кредит зможе тільки громадянин України, який досяг 21 року.

    Слід зауважити, що, не дивлячись на відсутність паперової тяганини, все ж є й інші обмеження. По-перше, сума кредиту навряд чи перевищить 50 000 грн. Деякі банки обмежують її 10000 або 15000 гривень. По-друге, важлива кредитна історія позичальника, тому вона буде ретельно вивчена і тільки після цього буде прийнято рішення.

    Як же знайти на фінансовому ринку найкращу пропозицію кредиту готівкою без довідок в Україні? Для цього можна і потрібно скористатися унікальним каталогом «Dengi-v-Kredit.in.ua», який в зручній і яскравій формі надасть будь-яку цікаву відвідувачу  інформацію про банки та інші  установи , що видають позики без довідки про доходи. Переваги нашого сервісу в тому, що вся потрібна інформація зосереджена в одному місці. Зручна навігація і простота переходу на потрібну сторінку в інтернеті дозволить зберегти час і нерви при пошуку так потрібних у складній життєвій ситуації грошей в кредит.

Вверх