Де і як взяти готівку без довідок?

Наш каталог “Dengi-v-Kredit” надасть неоціненну інформаційну допомогу при необхідності підбору кредиту. Забудьте про довге заповнення заявок у відділеннях банків і про довгі черги – це минуле століття. Вибравши підходящі умови кредитування на нашому сайті, вам знадобиться лише 3-5 хвилвин часу, щоб заповнити заявку на кредит онлайн, після чого чекати позитивного рішення по ній.

Неважливо, який вид кредиту вам необхідний – у нас знайдеться все!

Кредит готівкою без довідок

Заявки на кредит приймаються цілодобово

Скільки б не говорили і про шкоду грошей великі моралісти і філософи в усі часи, річ ця в нашому житті стоїть на одному з найперших місць. З тих давніх часів ще до нашої ери, коли гроші були придумані і замінили собою бартер, грошове питання стоїть дуже гостро для всіх без винятку людей. Бідні хочуть просто грошей, багаті хочуть більше грошей, дуже багаті, судячи з їхньої поведінки, хочуть всі гроші.

Способів отримати гроші, на жаль, не так вже й багато. Їх можна або заробити, або вкрасти. Звичайно, можна згадати великого комбінатора Остапа Бендера, який знав 100 способів відносно чесного відбирання грошей у громадян. Але не всі володіють такими феноменальними здібностями, до того ж це все одно крадіжка, хоч і завуальована.

Але є ще один спосіб отримати гроші – це взяти в борг. Звичайно, їх колись потрібно буде повернути, але з часом, за яке буде можливість заробити необхідну суму. Життєвий досвід показує, а народна мудрість у вигляді приказок і прислів’їв підтверджує, що краще не брати в борг у прямому сенсі слова, тобто займати у конкретної людини. Це завжди загрожує неприємними наслідками і втратою довіри. Така людська природа, з цим нічого не можна вдіяти.

Найкраще за часів розвиненої фінансової системи брати в борг у фінансових організацій та установ, які надають таку послугу, як кредитування. Це можуть, в першу чергу, бути банки, а також кредитні спілки, кооперативи, а також інші небанківські організації.

Отримати кредит може практично кожен повнолітній громадянин. Існує ряд правил і законів, які регламентують цей напрямок фінансових операцій. Більшість банків також дуже ретельно перевіряють своїх клієнтів, їх платоспроможність, а також кредитну історію. Для отримання кредиту, особливо якщо мова йде про велику суму, потрібно підготувати і зібрати значний пакет документів, починаючи від довідки про дохід і закінчуючи довідкою про дохід поручителя. Банк таким чином знижує свої ризики втрати грошей. Тому часто навіть самий благонадійний і законослухняний громадянин з хорошою кредитною історією може отримати відмову у видачі грошей. А все тому, що він не в змозі підтвердити свої доходи, оскільки скоріше всього отримує їх з неофіційних джерел, причому не обов’язково кримінальних.

Особливо прискіпливо банки відносяться до кредиту готівкою. У цьому випадку кількість відмов може зрости, навіть якщо мова йде про зовсім невелику суму.

Чи можливо обійти суворі правила кредитування або все виглядає дуже невтішно.

Хочете взяти кредит готівкою без довідок?

Скажемо відразу, впадати в зневіру не варто. Висока конкуренція в банківській сфері, а також стійке фінансове становище провідних банків дозволяє їм пом’якшити правила отримання кредитів. Звичайно, ризики неповернення грошей ростуть, але також зростає прибуток від таких фінансових операцій. Тобто ризики враховуються при формуванні процентних ставок по кредитах. Безумовно, не завжди можна повернути кредитні кошти, адже в цій сфері дуже поширені факти шахрайства, використання крадених або підроблених паспортів, злісне ухилення від виплати кредиту і т.п. Але банк свідомо йде на такі ризики, так як може покрити збитки за рахунок зростаючих доходів.

Не потрібно забувати також про те, що банки все ж піклуються про своїх клієнтів і бажають отримати їх ще більше. А це можна зробити, тільки представивши потенційному клієнтові більш привабливі умови обслуговування. Одним з таких привабливих банківських продуктів є кредит готівкою без довідок про доходи.

Таким чином, якщо дуже потрібно, то можна отримати споживчий кредит у банку без довідок про доходи та будь-яку іншу додаткову документацію.

Велику конкуренцію банкам у цій сфері створюють небанківські кредитні організації. Не дивлячись на те, що цей сегмент фінансового ринку найбільш вразливий для всякого роду шахрайства і зловживання, але все ж на ньому більше чесних гравців. Поступово в суспільстві формується позитивний образ кредитних спілок та інших форм небанківських організацій такого плану. Великі гравці на цьому ринку турбуються про свою репутацію і про залучення нових клієнтів. Тому брати кредити готівкою без довідок можна тепер абсолютно безпечно і легально, не боячись потрапити в руки злочинців.

На нашому сайті представлена інформація про кредитні організації, які надають послугу з кредитування без довідок. У списку подібних установ є великі банки, кредитні спілки, компанії моментального кредитування. Всі організації працюють у сфері кредитування не один рік і зарекомендували себе найкращим чином. Наш каталог зручний також тим, що можна в одному місці дізнатися про багато кредитних пропозицій такого роду і без стомлюючого інтернет-серфінгу порівняти їх. Це дозволить вибрати найбільш прийнятні для кожного конкретного випадку варіанти.

Кредит без довідок може бути безготівковим або готівковим. Банки знехотя мають справу з готівковими кредитами, так як вони більш ризиковані. А ось споживачеві найчастіше потрібні саме готівкові. У нашій країні практика і культура електронних розрахунків і платежів ще на досить низькому рівні. Крім того, для деяких видів угод потрібні тільки готівкові. Це стосується також невеликих споживчих кредитів на покупку предметів ужитку, побутової техніки, одягу або взуття. Часто такі покупки здійснюються не в магазині, а на ринку, де безготівковий розрахунок просто неможливий.

Наш онлайн-каталог допоможе вибрати організацію, яка надає кредит готівкою без довідок. Всі пропозиції розподілені за категоріями і зробити вибір буде легко і просто в приємній домашній атмосфері.

Що потрібно для отримання кредиту готівкою без довідок?

Як випливає із самої назви послуги, для отримання кредиту без довідок не потрібні ніякі додаткові документи крім паспорта та ідентифікаційного коду.

За допомогою нашого онлайн-каталогу потрібно знайти ту фінансову організацію, умови якої найбільше підходять для клієнта. Найкраще підібрати відразу кілька пропозицій, так як при можливу відмову в одному місці можна буде відразу звернутися в інше.

Далі слідуючи по посиланню з нашого каталогу потрібно перейти на інтернет-сторінку обраної фінансової організації та ознайомитися з умовами кредитування. Якщо мова йде про кредит готівкою без довідок, то серед умов буде надання оригіналу паспорта та ідентифікаційного коду. Кредити не видаються неповнолітнім. Деякі установи все ж вимагають додаткову інформацію про працевлаштування та прописку. Якщо всі документи надані і прийняті, то залежно від профілю кредитної організації кредит буде виданий моментально (буквально протягом півгодини) або через 1-2 дні.

Також претенденту на кредит слід знати, що процентна ставка по ньому буде трохи вище, ніж при звичайному, так як банк або небанківська структура таким чином страхує власні фінансові ризики. Також кредити готівкою без довідок обмежені порівняно невеликими сумами.

Вверх