Кредит пенсіонерам без поручителів в Києві

Наш каталог “Dengi-v-Kredit” надасть неоціненну інформаційну допомогу при необхідності підбору кредиту. Забудьте про довге заповнення заявок у відділеннях банків і про довгі черги – це минуле століття. Вибравши підходящі умови кредитування на нашому сайті, вам знадобиться лише 3-5 хвилвин часу, щоб заповнити заявку на кредит онлайн, після чого чекати позитивного рішення по ній.

Неважливо, який вид кредиту вам необхідний – у нас знайдеться все!

Кредит онлайн

Заявки на кредит приймаються цілодобово

Кредит пенсіонерам без поручителів в КиєвіСучасна сфера споживчих позик пропонує широкі можливості для отримання коштів різним верствам населення. Відносно недавно з’явилася на ринку кредитування послуга надання позики пенсіонерам у багатьох банківських установах.

 

Позика, видана пенсіонерам, – це найбільш ризикований захід для банку, тому тут передбачений ряд додаткових умов і обмежень. Проте, дана програма отримання грошових коштів залишається доступною і дозволяє вирішити ряд проблем з фінансовим забезпеченням.

 

Слід зазначити, що кредит пенсіонерам без поручителів в Києві видається досить рідко. Як правило, для отримання грошових коштів рекомендується обзавестися поручительством фізичних або юридичних осіб, які в разі втрати платоспроможності позичальника візьмуть на себе боргові зобов’язання. У тому випадку, якщо ви не можете уявити відповідних поручителів, видача грошових коштів в борг проводиться за іншими умовами. Зокрема, кредит пенсіонерам без поручителів може бути наданий під заставу майна, коштовностей або інших цінних предметів.

 

Крім того, що кредит пенсіонерам без поручителів або застави практично не видається, слід брати до уваги і ряд інших особливостей подібної позики. Зокрема, позичальникові не повинно бути більше 69 років, а термін погашення боргу не повинен перевищувати півтора років. В окремих випадках, втім, цей термін може продовжуватися до п’яти років, якщо пенсіонер доведе свою платоспроможність протягом цього періоду. Так чи інакше, сума позики для пенсіонерів не може перевищувати 5 000 гривень.

 

Окреме місце в сфері кредитування пенсіонерів займає страховка їх життя і здоров’я. Як правило, банки пропонують при оформленні позики укласти договір страхування, який захистить банківські інтереси від раптової втрати платоспроможності клієнта. Саме така страховка також є обов’язковою вимогою при оформленні боргових зобов’язань для людей пенсійного віку.

 

Крім того, свої ризики банк компенсує і за рахунок установки досить високих відсотків на користування грошовими коштами. Відсоткова ставка на позику для пенсіонерів може досягати 28% річних, однак, ви можете мінімізувати свої витрати, передбачивши можливість дострокового погашення боргу.

 

Інший раз отримання грошових коштів в борг у банківських організацій є єдиним оптимальним виходом з ситуації, що склалася, і в цьому випадку завдання пенсіонера полягає в тому, щоб отримати кваліфіковану допомогу на стадії оформлення такої позики.

Кредити без поручителів у Запоріжжі

Вверх