Кредит у Києві

Наш каталог “Dengi-v-Kredit” надасть неоціненну інформаційну допомогу при необхідності підбору кредиту. Забудьте про довге заповнення заявок у відділеннях банків і про довгі черги – це минуле століття. Вибравши підходящі умови кредитування на нашому сайті, вам знадобиться лише 3-5 хвилвин часу, щоб заповнити заявку на кредит онлайн, після чого чекати позитивного рішення по ній.

Неважливо, який вид кредиту вам необхідний – у нас знайдеться все!

Кредит онлайн

Заявки на кредит приймаються цілодобово

Кредит у КиєвіВзяти кредит у Києві сьогодні не складає великих труднощів. Для цього потрібно просто оформити заявку в самому банку або будинку, скориставшись Інтернетом. Кредит – це найлегший і, головне, швидкий варіант, коли терміново потрібно купити якусь річ. Не варто забувати, що в будь-якому банку, скоріше за все, поцікавляться вашою кредитною історією, де брали позику, як його виплачували, краще відразу ж про це розповісти, так як співробітники банку все одно це перевірять. Чи не кожен банк видасть Вам новий кредит, якщо минулий Ви виплачували з простроченням.

 

 Далі в банку зажадають від Вас наявність реєстрації, краще постійної, ніж тимчасової.

 

 Взяти позику в Києві без прописки або реєстрації можна далеко не у всіх банках, але річна процентна ставка буде високою.

 

 Для того щоб отримати позику в банку, ваш щомісячний дохід повинен бути більше, ніж 3000 гривень, якщо ви раніше брали кредит, то кредитна історія належна бути позитивною. При бажанні взяти велику суму готівкою, багато банків вимагатимуть наявність поручителя – людини, який в разі того, якщо ви не будете виплачувати борг банку, візьме це на себе.

 

 Умови банків трохи відрізняються один від одного, але зазвичай вік позичальника повинен бути не менше 18 років, у деяких банках – не менше 21 року, і не старше 69 років, наявність прописки, стаж на останньому робочому місці не менше 4-6 місяців.

 

 Переваги отримання кредиту в Києві – це те, що Вашу заявку розглянуть дуже швидко, це займе не більше одного-двох днів, але готівкою Ви зможете отримати від 1000 гривень до 300 000 гривень. Хоча поручитель для даного кредиту не потрібен, процентна ставка буде високою.

 

 Найпопулярнішим серед населення на сьогоднішній день є споживчий кредит, його можна взяти в багатьох банках Києва. При його оформленні потрібно дуже уважно читати договір, особливо потрібно уважно вивчити розмір комісії банку за оформлення позики. Якщо щось вам незрозуміло в договорі, попросіть співробітника банку роз’яснити всі незрозумілі нюанси.

 

 Пам’ятайте, що чим легше умови кредитування, чим менше банк вимагає довідок і документів, тим дорожче Вам обійдеться позика.

 

 Сьогодні в столиці зареєстровано і діє понад 20 банків, плюс філії зарубіжних банків. Тому перед тим, як звернутися в банк і взяти позику, потрібно трохи вивчити умови, висунуті банками, а також процентну річну ставку. Також не зайвим буде вивчити становище банку, його рейтинг, терміни його роботи, відгуки клієнтів.

 

Кредит готівкою в Києві

Вверх