Кредит терміново без поручителів онлайн

Наш каталог “Dengi-v-Kredit” надасть неоціненну інформаційну допомогу при необхідності підбору кредиту. Забудьте про довге заповнення заявок у відділеннях банків і про довгі черги – це минуле століття. Вибравши підходящі умови кредитування на нашому сайті, вам знадобиться лише 3-5 хвилвин часу, щоб заповнити заявку на кредит онлайн, після чого чекати позитивного рішення по ній.

Неважливо, який вид кредиту вам необхідний – у нас знайдеться все!

Кредит онлайн

Заявки на кредит приймаються цілодобово

Кредит терміново без поручителів онлайнПитання про те, де взяти кредит терміново без поручителів онлайн, цікавить багатьох жителів нашої величезної країни, і щоб при цьому не була потрібна довідка про доходи. Буквально кілька років тому таке кредитування було просто неможливим, так як банки з великою обережністю кредитували фізичні особи. На даний момент банки до даного питання підходять більш лояльно, можливо, це пов’язано з великою конкуренцією. Однак все це стосується тільки споживчого кредитування на невеликі суми грошей. А ось на великі позики, справи йдуть трохи інакше.

 

Вся справа в тому, що невеликі суми банк може перекрити за рахунок власних коштів, більш того, внаслідок того, що процентна ставка на кредитування без поручителів вище, банківські організації та інститути все одно залишаються у виграші. Але, якщо вам необхідний кредит терміново без поручителів, наприклад, на покупку будинку, то вам необхідно надати не тільки поручителя як гарант повернення банківських коштів, а й довідку про доходи, а також цілий пакет необхідних документів. Більш того, бувають випадки, коли ви уявляєте довідку про доходи, але банк все одно відмовляє в кредитуванні, пояснюючи це тим, що ви є неплатоспроможним. Це залежить від необхідної вам суми, наприклад, ви хочете придбати автомобіль за 50 тисяч доларів, а ваша заробітна плата становить 200 доларів, в даному випадку банк може вам відмовити, так як у вас низька купівельна спроможність.

 

За великим рахунком це правильно, тому що в нашій країні прожити на 200 доларів дуже складно, це вже не кажучи про наявність кредиту. Але бувають і такі ситуації, коли у вас є кілька робіт, і сумарний дохід досить пристойний, але довести ви цього не можете, так як не можете надати довідку про свою дохідну частину, дуже часто такі ситуації складаються у людей, які працюють неофіційно. І тоді їм для того, щоб отримати кредит терміново без поручителів онлайн, необхідно шукати поручителя, який буде виступати гарантом для банківської установи. Але знайти поручителя не так-то й просто, особливо якщо вам необхідна солідна сума грошей.

Кредити без поручителів в Луцьку

Вверх