Кредити у Києві без поручителів

Наш каталог “Dengi-v-Kredit” надасть неоціненну інформаційну допомогу при необхідності підбору кредиту. Забудьте про довге заповнення заявок у відділеннях банків і про довгі черги – це минуле століття. Вибравши підходящі умови кредитування на нашому сайті, вам знадобиться лише 3-5 хвилвин часу, щоб заповнити заявку на кредит онлайн, після чого чекати позитивного рішення по ній.

Неважливо, який вид кредиту вам необхідний – у нас знайдеться все!

Кредит онлайн

Заявки на кредит приймаються цілодобово

Кредити у Києві без поручителівКредити в Києві без поручителів видає чимала кількість банків. Але в той же час не все так просто, як здається на перший погляд, так як для отримання позики банку необхідно надати довідку не всі можуть документально довести свої доходи, тому що величезна кількість людей працює на неофіційних роботах і отримує, так би мовити, чорну заробітну плату. Також багато хто має кілька додаткових доходів, які також неможливо довести. До речі, не завжди наявність довідки про доходи гарантує вам те, що банківська установа вас кредитуватиме, так як вони можуть порахувати ваші доходи низькими, в порівнянні з кредитуючою  сумою, і тому можуть дати вам негативну відповідь.

 

Більш того, навіть якщо у людини є документи, що підтверджують дохідну частину, він може відмовитися від позики, так як це ще не всі документи, які необхідні банку. Найчастіше фінансові установи вимагають величезний пакет різних документів, на збір яких йде пристойна кількість часу. Внаслідок цього, багато хто бажає взяти кредит в Києві без поручителів, навіть не дивлячись на те, що процентна ставка завищена. Адже знайти поручителя або поручителів непросто, особливо з огляду на економічну ситуацію в нашій країні. Але в такому кредитуванні є ще один мінус, а саме максимальна сума позики не перевищує 5 000 гривень, в дуже рідкісних випадках досягає 15 000 гривень.

 

Але бувають ситуації, коли необхідна більша сума, наприклад, на покупку будинку або автомобіля. Що ж робити в даній ситуації? А тут є кілька варіантів: можна закласти цінні речі в ломбард, але не завжди це дає належний результат, так як на покупку машини необхідно чимало цінних речей, правда, дивлячись якого автомобіля. Також ви можете побігати по друзях і знайомих в надії зайняти необхідну суму грошей, але це також не дасть необхідного результату. Є ще один варіант – знайти поручителя або закласти своє майно, але, як говорилося вище, знайти поручителя складно, а закладати своє майно для того, щоб придбати автомобіль, не завжди доцільно, тому що є можливість залишитися на вулиці ні з чим.

 

Кредит без поручителів в Одесі

Вверх