Готівка без поручителів це?

Наш каталог “Dengi-v-Kredit” надасть неоціненну інформаційну допомогу при необхідності підбору кредиту. Забудьте про довге заповнення заявок у відділеннях банків і про довгі черги – це минуле століття. Вибравши підходящі умови кредитування на нашому сайті, вам знадобиться лише 3-5 хвилвин часу, щоб заповнити заявку на кредит онлайн, після чого чекати позитивного рішення по ній.

Неважливо, який вид кредиту вам необхідний – у нас знайдеться все!

Готівка без довідок

Заявки на кредит приймаються цілодобово

Часто в нашому житті виникають ситуації, вихід з яких можливий тільки з використанням великих фінансових вливань. Не в грошах щастя – так можуть говорити тільки ті, хто ніколи не опинявся в ситуації, коли гроші вирішують все. А ці ситуації виникають часто. Люди хворіють, потрапляють в аварії, страждають від виробничих травм. Часто виникають непередбачені ситуації, пов’язані зі стихійними лихами, втратою документів, речей і крадіжками. На жаль, але таке може трапитися з кожним. Іноді мова йде про життєво важливі ситуації, коли гроші потрібні негайно і без всяких зволікань.

Добре, якщо допоможуть друзі або родичі. А якщо їх фінансовий стан не дозволяє цього зробити? Де взяти гроші?

Перше, що спадає на думку, – це банківський кредит. Але отримати кредит у банку хоч і не складно, але це завжди займає деякий час. Крім того, банківські установи висувають ряд вимог до позичальника. Потрібно надати довідки про дохід, склад сім’ї, місце роботи, нерухомості. Чим більше сума кредиту, тим більше складні правила і умови для його отримання. Часто банк дає великий кредит тільки під заставу майна, зокрема нерухомого, а також вимагає надати поручителя. Це окрема розмова. Поручитель у свою чергу також повинен надати документи про свою платоспроможність, а також багато інших довідок. Його роль не дуже завидна, адже у випадку, якщо позичальник не зможе з якихось причин погасити кредит, то це повинен буде зробити поручитель. Не дивно, що так важко знайти людину, яка б добровільно погодилася на такі недружні умови. Адже справа навіть не в тому, що його можуть обдурити, а в тому, що з людиною, який взяв кредит, може трапитися нещастя, він може загинути або серйозно захворіти. А значить, не зможе вчасно повернути гроші банку.

У кожному разі, отримати кредит звичайним шляхом буває просто неможливо через низку причин. Серед них чи не перше місце займає неможливість надати довідку про доходи, якщо ці доходи неофіційні. Що гріха таїти, адже великий відсоток бізнесу в нашій країні працює в тіні, люди або влаштовані на роботу неофіційно або отримують частину заробітної плати “в конверті”. Це означає, що людина, яка має досить пристойно зароблятиі хоче, скажімо, купити квартиру в кредит, але має невеликий офіційний дохід, відображений у довідці, навряд чи отримає гроші від банку.

Чи можливо вирішення цього питання? Як отримати готівку без довідок, коли в них є гостра потреба? Невже тільки кримінальним шляхом? Або за допомогою підпільних лихварів, ризикуючи життям, здоров’ям і майном. Аж ніяк. Фінансові установи, як банківські, так і небанківські, враховують особливості нашого суспільства та все ж надають можливість позики грошей фізичними особами без довідок та поручителів.

Потрібна готівка без довідок і поручителів?

Є кілька варіантів того, як отримати готівку без довідок та поручителів. Такі кредити надають, по-перше, банки. Можливо, великий банк і не буде возитися з такою ненадійною фінансовою послугою, а от невеликі і молоді банківські установи із задоволенням це роблять. Таким чином, вони залучають клієнтів, що важливо для росту і розвитку банку. Конкуренція у сфері надання фінансових послуг дуже велика. Крім того, ринок цей монополізований. У нас рулять великі фінансові організації, які підминають під себе левову частку споживачів, причому як законними, так і незаконними способами. Маленьким банкам важко вижити в такому середовищі і тому вони йдуть на ризики. Кредит без довідок якраз відноситься до фінансових ризиків, оскільки досить високий відсоток неповернення грошей позичальником. Але ризик цей виправданий, якщо говорити про перспективи. Привабливі банківські послуги і м’які умови кредитування дозволять швидко і просто розширити клієнтську базу зростаючого банку. Особливо важливо те, що банківська установа викликає більшу довіру у споживача, ніж небанківські кредитні організації. Тому навіть великі банки в наш важкий час намагаються розширити список своїх послуг і зменшити число потрібних документів та умов для отримання кредиту.

Ще один шлях швидкого отримання готівки без довідок – це звернутися до тим самим небанківським фінансовим організаціям. Громадяни нашої країни все ще з недовірою ставляться до такого роду установам. Причиною тому безліч зловживань у цій сфері, особливо на зорі становлення вітчизняного фінансового ринку. Але з тих пір спливло багато води, ринок стабілізувався, є міцна законодавча база небанківського кредитування. Тому зараз можна без побоювання звертатися в кредитні спілки, кооперативи та інші організації для отримання кредиту готівкою без довідок та поручителів. Небанківські кредитні установи надають також дуже зручну послугу моментальних грошей, коли кредит може бути оформлений, а гроші видані клієнтові протягом години.

В обох випадках якийсь мінімальний пакет документів все ж доведеться мати, адже справа йде про офіційний  договір кредитування, а не про використання тіньових і тому дуже небезпечних для обох сторін процесу видів кредитування.

Як отримати готівку без довідок і зайвої тяганини?

Зробити це можна, скориставшись перевагами нашого онлайн-сервісу. На нашому сайті розміщена інформація про фінансові організації, як банківських, так і небанківських, які надають послугу кредитування готівкою без довідок та поручителів. Можна в спокійній обстановці вивчити пропозиції всіх гравців ринку і вибрати найпривабливіше для себе. Крім того, вся інформація, сконцентрована на одному веб-ресурсі, – це відмінний спосіб зберегти час і швидко порівняти всі наявні умови кредитування. Замість того щоб шукати в мережі посилання і натикатися на недостовірну інформацію, можна скористатися нашим каталогом.

Творці онлайн-сервісу «Dengi-v-Kredit.in.ua» відповідають за достовірність інформації, посилання розміщені на ньому ,прямі, вони перевірені і не несуть ніякої загрози для безпеки комп’ютера. На сьогоднішній день це кращий каталог кредитних пропозицій на вітчизняному фінансовому ринку. Замість багатьох годин інтернет-серфінгу в пошуках потрібного фінансового продукту споживач отримує повний, доступний, добре структурований каталог, за допомогою якого можна легко орієнтуватися в цій сфері.

Пройшовши по посиланню, швидко, просто і ефективно можна дізнатися про особливості надання кредитів готівкою без довідок і тяганини тієї чи іншої фінансової організації, банківської та небанківської.

Сайт також надає інформацію про особливості кредитування, про ризики і підводні камені цього процесу.

Готівкові без довідок – це не примха, часто це гроші, які можуть врятувати чиєсь життя або змінити його. Банківська система складна і неповоротка, тому бюрократичне зволікання займає багато часу. А час – це гроші. Скориставшись нашим каталогом, можна отримати і те, і інше.

Вверх