Кілька альтернатив банківським депозитам.

Наш каталог “Dengi-v-Kredit” надасть неоціненну інформаційну допомогу при необхідності підбору кредиту. Забудьте про довге заповнення заявок у відділеннях банків і про довгі черги – це минуле століття. Вибравши підходящі умови кредитування на нашому сайті, вам знадобиться лише 3-5 хвилвин часу, щоб заповнити заявку на кредит онлайн, після чого чекати позитивного рішення по ній.

Неважливо, який вид кредиту вам необхідний – у нас знайдеться все!

Заявки на кредит приймаються цілодобово

Кілька альтернатив банківським депозитам.

Найдоступнішим, простим і звичним способом заощадження фінансових коштів українських громадян вважається банківський депозит. Але часи, коли фінансові компанії відчували нестачу ліквідності та підвищували відсотки по депозитах вже залишилися в минулому. Зараз банківські вклади в Україні дешевшають, банки знижують відсотки за залученими коштами, і тримати свої гроші на депозитах стає невигідно. Падіння процентних ставок й послужило тим основним поштовхом, який змусив учасників фінансового ринку шукати альтернативні варіанти заощадження своїх капіталів.

Фахівці сервісу миттєвого кредитування Твої Гроші поділились варіантами заміни стандартного банківського депозиту.

Інвестиції в цінні папери держави

«Безризикова альтернатива» – таку назву отримали облігації внутрішньої держпозики, невід’ємна частина інвестиційних процесів. Придбати облігації можна за допомогою брокерських компаній. При падінні облікової ставки Нацбанку України дохід від державних паперів періодично падає, але облігації можна без перегляду прибутковості інвестувати на довший період часу. Це і є їх основною відмінністю від банківських вкладів.

Акції зарубіжних організацій

Влітку 2017 році українським громадянам спростили інвестиції за кордон (до 50000$/рік). Тепер підписувати договори із зарубіжними страховими організаціями та відкривати депозити в закордонних банках мають можливість усі бажаючі. Інвестування капіталу в акції закордонних компаній стає все більш актуальним. Процес отримання прибутку від акцій дещо відрізняється від прибутку з банківських депозитів та облігацій. Дохід від інвестування можна отримати за рахунок зростання курсу та дивідендів компанії-емітента.

Інвестиції в нерухомість

Інвестицію в нерухомість можна вважати однією з основних альтернатив банківським вкладам. Вкладаючи свої заощадження у квадратні метри, українці хочуть не тільки зберегти свій капітал, але й примножити його. Наприклад, якщо інвестувати в нерухомість Києва, то на сьогоднішній день середній дохід для приватного інвестора може скласти до 15% річних, при її перепродажу.

Банківські метали

Вкладати гроші в банківські метали – гарне рішення, але прорахувати прибутковість від такого виду інвестицій вкрай складно, тому що не завжди спостерігається тенденція до подорожчання. Перевага залишається за золотом. На ринку банківських металів існує ще одна важлива проблема – придбати цінні метали досить просто, а от продати їх – це вже проблема. В Україні відсутній біржовий ринок, на якому можна без особливих втрат продати цінні метали.

Пенсійні заощадження

В нашій країні функціонує близько 60 різних недержавних пенсійних фондів. Щоб захистити гроші своїх клієнтів від непередбачених інфляцій, такі пенсійні фонди інвестують їх в цінні папери та банківські вклади, вважаючи їх більш надійними інструментами інвестування.

Інвестиції в НПФ не можуть 100% замінити банківські депозити, але мають вагомі переваги, якщо розглядати їх з позиції довгострокових вкладів:

  • такі пенсійні фонди щорічно відзначають вищий рівень прибутковості, ніж ставка за банківським депозитом;
  • вкладники недержавних пенсійних фондів мають можливість в будь-який момент розпоряджатись своїм капіталом без втрати прибутковості чи нарахування штрафів, незалежно від того, буде це переказ в будь-який інший фонд або непередбачена виплата з особистих причин.

Криптовалюта

У 2017 році про себе заявив біткоїн, відкрито кинувши виклик усім фінансовим інструментам. На початку року 1 монета криптовалюти коштувала близько 900$, але вже до кінця року вона подорожчала і її вартість перевищила 12000$.

Інвестиції в криптовалюту не можна вважати безризиковими. Якщо в 2017 р. відзначалось стрімке зростання біткоїна, то вже з початку 2019 р. фіксувалось його падіння. Вартість 1 монети біткоїна непередбачувана і залежить від багатьох факторів, тому більшість прогнозів щодо курсу цієї криптовалюти – це всього лише особиста думка експертів. Незважаючи на все це, інтерес до інвестицій в криптовалюту набирає обертів за своєю значимістю, як серед світових інвесторів, так і в нашій країні.

Вверх