Оформити споживчий кредит онлайн

Наш каталог “Dengi-v-Kredit” надасть неоціненну інформаційну допомогу при необхідності підбору кредиту. Забудьте про довге заповнення заявок у відділеннях банків і про довгі черги – це минуле століття. Вибравши підходящі умови кредитування на нашому сайті, вам знадобиться лише 3-5 хвилвин часу, щоб заповнити заявку на кредит онлайн, після чого чекати позитивного рішення по ній.

Неважливо, який вид кредиту вам необхідний – у нас знайдеться все!

Кредит онлайн

Заявки на кредит приймаються цілодобово

Оформити споживчий кредит онлайнСпоживчий кредит – це найпопулярніший вид кредитування в Україні. Для цього кредиту не потрібно підтверджувати банку його цільове використання, пакет документів не значний, термін кредитування до 5 років, а суми можуть досягати 200 000 гривень.

 

В даний час банки пропонують своїм позичальникам отримати кредит по безлічі різних програм, в тому числі, що став популярним останнім часом кредит за паспортом. Це найдоступніший вид споживчого кредиту, тому що для його отримання не потрібне  підтвердження доходів.

 

Споживчий кредит онлайн – це найшвидший вихід для тих, кому потрібні гроші тут і зараз. Якщо Ви маєте стабільний заробіток, але підтвердити документально його не можете, то це єдиний спосіб взяти гроші в банку. Отримати таку позику можуть громадяни України віком від 21 років до 69 років, які мають прописку в тому регіоні, де працює банк, мають офіційну роботу і позитивну кредитну історію. Але і позичальникам, які мають труднощі з виконанням будь-якого з цих умов, банки, так само, можуть видати кредит, але тільки під більш високий відсоток.

 

Споживчий кредит онлайн без довідок і поручителів

Щоб оформити споживчий кредит онлайн, Вам необхідно буде подати такі документи – паспорт і один з наступних документів – паспорт, копія трудової книжки, довідка про доходи, пенсійне свідоцтво.

 

За споживчими кредитами банк розглядає звернення за кредитом не більше 5 днів, але, в більшості випадків, Вам повідомлять рішення в день звернення в банк. В цьому випадку, вирішальну роль відіграє Ваша кредитна історія. Якщо у Вас не було прострочень по попереднім кредитними зобов’язаннями, Ви зможете забрати гроші в цей же день, а, може бути, і через годину після заповнення анкети. Так само, прискорити отримання позики може прискорити той факт, якщо Ви є зарплатних клієнтом банку або держателем вкладу в ньому.

 

Щоб стати учасником програми споживчого кредитування, зараз не потрібно витрачати багато часу на збір документів, їх мінімальну  кількість. Отримати при цьому можна цілком значну суму, до 200 000 гривен. Перевіркою благонадійності позичальника буде займатися комп’ютерна програма на основі півтора-двох десятків показників, це стать, вік, сімейний стан, наявність дітей і власності, освіту, трудовий стаж і т.д., програма зробить попередній висновок про надійність потенційного позичальника.

 

Оформити споживчий кредит онлайн під мінімальний відсоток

Завдяки мінімальним пакетом документів, споживчий кредит виглядає дуже привабливо на тлі інших видів кредитування. В даний час банки досить лояльні до позичальників, все більша кількість людей охоплена  тими чи іншими програмами кредитування. Так, такий вид кредиту можна тепер оформити всього по двох документах, або тільки за паспортом. Така позика популярна  у позичальників, працевлаштованих неофіційно, для таких громадян це є єдиним видом кредитування, але відсоток по такому кредиту буває, як правило, високий. Поряд з цим, споживчий кредит досить просто оформити власникам зарплатних карт банку, в цьому випадку банк має відомості про Вашу трудову діяльність і може видати кредит за привабливою кредитною ставкою. Ця позика, так само, є єдиним способом отримати гроші в банку для людей з поганою кредитною історією. Споживчий кредит онлайн це доступний спосіб взяти гроші в кредитній організації майже для кожної людини, для будь-якого рівня доходів і вимог.

Кредит онлайн за 5 хвилин

Вверх