Оформлення онлайн заявки на кредит

Наш каталог “Dengi-v-Kredit” надасть неоціненну інформаційну допомогу при необхідності підбору кредиту. Забудьте про довге заповнення заявок у відділеннях банків і про довгі черги – це минуле століття. Вибравши підходящі умови кредитування на нашому сайті, вам знадобиться лише 3-5 хвилвин часу, щоб заповнити заявку на кредит онлайн, після чого чекати позитивного рішення по ній.

Неважливо, який вид кредиту вам необхідний – у нас знайдеться все!

Кредит онлайн

Заявки на кредит приймаються цілодобово

Оформлення онлайн заявки на кредитЧисло кредитів, що видаються за спрощеною процедурою, впевнено зростає з кожним днем. Будь-кредит – автокредит, іпотека, споживчий кредит, все це можна отримати лише по одному паспорту. І зробити це стало можливо тепер, не виходячи з дому. Оформлення кредиту онлайн прискорило і зробило комфортною роботу і позичальникам і кредитним установам.

 

Звичайно, великі суми в кредит, наприклад, для придбання квартири або автомобіля, з мінімальним пакетом документів на хороших умовах, банк дасть тільки постійному клієнтові банку – власнику вкладу і користувачеві дебетових або зарплатних карт. В даному випадку, ризик для банку незначний, адже він має в своєму розпорядженні необхідну  інформацію про позичальника.

 

Але кредит за паспортом можуть взяти не тільки постійні клієнти банку. Будь-який бажаючий може звернутися в банк за таким кредитом, але це буде вже під більш високий відсоток. Для оцінки кредитоспроможності позичальника, коли у банку немає або недостатньо відомостей про нього, банками використовується скорингова оцінка можливих кредитних ризиків по фізичній особі. Ця комп’ютерна програма включає в себе більше десятка статистичних показників оцінки, але пріоритети в різних коефіцієнтах ризику кожен банк розставляє свої, тому в одному банку за Вашою заявкою буде позитивне рішення, а в іншому – відмова. Але, в будь-якому випадку, відсоток за таким кредитом досить високий.

 

Заявка на кредит за паспортом

На тлі багатьох сучасних кредитних програм, кредит за паспортом, не дивлячись на високу вартість, дуже популярний у позичальників. Головний привабливий момент – це, звичайно, те, що потрібен всього один документ для отримання цього кредиту. У рідкісному випадку, банк може попросити другий документ – закордонний паспорт, водійське посвідчення, пенсійне посвідчення або ІПН, але тільки в тому випадку, якщо у Вас негативна кредитна історія або її немає зовсім. Швидке прийняття рішення щодо позики – другий великий плюс цього кредитного продукту. У більшості випадків, за таким кредитом людина звертається тільки у крайньому разі. Отримати цей кредит можна за один день, а іноді і через 1-1,5 години після подачі заявки на кредит. Оформлення онлайн заявки на кредит за паспортом – рятувальний круг для тих, у кого немає часу самому йти в банк.

 

Ще одна категорія позичальників тепер має доступ до кредитних грошей – це працюючі «безробітні», які мають стабільний дохід, але підтвердити його документально не можуть. Це громадяни, які працюють в інтернеті, а так само, отримують частину або всю зарплату в конверті. Тепер і для них двері в банк відкриті. Зараз всі громадяни, хто, з яких-небудь причин, не міг уявити довідку про доходи, тепер зможуть отримати кредит.

 

Заявка на кредит під мінімальний відсоток

Практично у всіх кредитних організаціях до позичальників пред’являються подібні вимоги. Приймаючи рішення, дати чи ні позичальникові кредит, банк зверне увагу на наступні моменти – вік позичальника повинен бути від 21 до 69 років; він повинен мати паспорт громадянина РФ; прописка повинна бути в місті, де працює банк; він повинен бути офіційно працевлаштований і безперервний стаж на останньому місці роботи повинен бути не менше 6 місяців.

 

Перед оформленням заявки на онлайн кредит, позичальникові необхідно знати основні значущі моменти при отриманні кредиту. Позикових коштів має буде вистачити тільки на строкову покупку, не потрібно в банку брати більше грошей, ніж треба. Це дорогий кредит і збільшувати фінансове навантаження для себе не варто. У всіх банків вже є узгоджена певна сума, отримання якої відбувається в спрощеному порядку. Зазвичай, це близько 1000 тисячі гривень, але, в залежності від фінансової політики кредитної установи, суми можуть і різнитися. Наступний дуже вагомий момент – термін позики. Він повинен бути досить тривалим, щоб без проблем виконувати умови договору, але, одночасно, не надто тривалим, щоб не збільшувати собі переплату по позиці.

 

Всього кілька хвилин на заявку онлайн

Основна мета такого кредиту для позичальника – це в терміновому порядку зробити якусь невідкладну оплату. Якщо про це не забувати, то ні великий відсоток, ні короткий термін кредиту, ні маленькі суми, не повинні відштовхнути позичальника. Взяти 1000 -200 000 тисяч гривень на 2-6 місяців, це можливий оптимальний варіант співвідношення суми і терміну позики, коли кредитне навантаження буде під силу більшості позичальників.

 

Щоб багато не шукати і не вивчати, як же оформити заявку на кредит, пропонуємо Вам звернутися до допомоги нашого сервісу підбору кредитів. У нас Ви знайдете повну і актуальну інформацію про всі банківські пропозиції  на сьогоднішній момент і відчуєте всі плюси дистанційної роботи з банками.

 

Онлайн кредит через інтернет

Вверх