Онлайн кредит без відвідування банку

Наш каталог “Dengi-v-Kredit” надасть неоціненну інформаційну допомогу при необхідності підбору кредиту. Забудьте про довге заповнення заявок у відділеннях банків і про довгі черги – це минуле століття. Вибравши підходящі умови кредитування на нашому сайті, вам знадобиться лише 3-5 хвилвин часу, щоб заповнити заявку на кредит онлайн, після чого чекати позитивного рішення по ній.

Неважливо, який вид кредиту вам необхідний – у нас знайдеться все!

Кредит онлайн

Заявки на кредит приймаються цілодобово

Онлайн кредит без відвідування банкуЯкщо має бути термінове придбання дорогого товару, а грошей мало, то воно може виявитися на грані зриву. Але зараз, нестача грошей – це не привід відкладати покупки. З онлайн кредитом тепер Вам не варто хвилюватися про те, що Вам може на щось не вистачити грошей. Такий кредит завоював велику популярність тому, що для отримання його потрібен тільки паспорт громадянина України з постійною реєстрацією, а в режимі онлайн його можна оформити за 10 хвилин.

 

Цей кредит став дуже доступний багатьом, але не варто забувати, що він досить дорогий продукт. Його можуть дозволити собі тільки працевлаштовані і платоспроможні громадяни. Так як, щомісячні платежі по ньому потрібно буде вносити без затримок, інакше, у разі прострочення, великі штрафи і пені зроблять такий кредит дуже важкою ношею для позичальника. Але, для постійних клієнтів, які мають вклади або зарплатні та дебетові карти, банк може запропонувати дуже вигідні умови кредитування, такі ж, як для оформлення споживчого кредиту на загальних підставах.

 

Умови отримання

Але, якщо Вам не сталося стати постійним клієнтом банку, і запропонувати банку з усіх документів Ви можете тільки паспорт, то і для Вас, теж, є доступний кредит, але з більш високим відсотком. Причина тут в наступному – так як, позичальник не представляє в банк ніяких документів, які б підтверджували його трудову діяльність, то така операція для банку відноситься до категорії угод з високим ступенем ризику, і відповідно, має високий відсоток за користування кредитними грошима. Для онлайн кредитів без відвідування банку до розгляду допускаються позичальники від 18 до 69 років, але віковий ценз може відрізнятися в різних банках, і мінімум і максимум у віці може бути іншим. Так само, Ви повинні мати постійну реєстрацію в тому ж регіоні, де працює кредитна установа. Слід мати на увазі наступне, Ви можете істотно знизити відсоток по кредиту, якщо надасте в банк, крім паспорта, ще один документ, що засвідчує Вашу особу. Це може бути, пенсійне свідоцтво, ІПН або інший документ.

 

У зв’язку з великим ризиком для банку видавати кредити на таких спрощених умовах, сума і термін позики будуть не значними. Розмір позики буде порядку до 5 000 гривень, на період від 2 до 24 місяців. Ці умови, так само можуть відрізнятися, в залежності від фінансової політики конкретного банку.

 

Правильно вибрати найбільш вигідну програму

Говорячи про те, як отримати онлайн кредит без відвідування банку, при його оформленні потрібно звернути увагу на різні комісії і плати, які можуть істотно збільшити реальну вартість кредиту.

 

Очевидно, що людині, яка не має спеціальних знань в області фінансів, дуже складно розібратися у всіх тонкощах кредитування і правильно вибрати найбільш вигідну програму. Але тепер, Ви завжди можете отримати допомогу в цій проблемі. Наш сервіс розроблений для швидкої дистанційної роботи з банками в області кредитування фізичних і юридичних осіб. Пріоритетних умов в «швидкому» кредиті може бути безліч, для будь-якого знайдеться відповідний варіант, так одному позичальнику важлива тільки певна сума кредиту, іншому – зручний йому термін позики, а третій – тільки час прийняття рішення по заявці, тому що гроші потрібні дуже терміново.

 

Взяти онлайн кредит – це саме доступний і швидкий вихід зі складної фінансової ситуації. З моменту відправки заявки на кредит і до отримання грошей може пройти від декількох годин, до 1-2 днів, в крайньому випадку. Така різниця в часі може бути пов’язана з необхідністю перевірки банком потенційного позичальника, а методи проведення перевірки у різних банків можуть відрізнятися як за способами, так і за витратами часу на це.

 

Підходить чи ні Вам онлайн кредит, вирішувати тільки Вам, але частіше, трапляється так, що це останній і дуже зручний варіант вийти зі складної ситуації.

Взяти кредит по паспорту онлайн

Вверх