Онлайн заявка на кредит готівкою без довідок і поручителів

Наш каталог “Dengi-v-Kredit” надасть неоціненну інформаційну допомогу при необхідності підбору кредиту. Забудьте про довге заповнення заявок у відділеннях банків і про довгі черги – це минуле століття. Вибравши підходящі умови кредитування на нашому сайті, вам знадобиться лише 3-5 хвилвин часу, щоб заповнити заявку на кредит онлайн, після чого чекати позитивного рішення по ній.

Неважливо, який вид кредиту вам необхідний – у нас знайдеться все!

Кредит онлайн

Заявки на кредит приймаються цілодобово

Онлайн заявка на кредит наличными без справок и поручителейОскільки у більшості громадян бажання і потреби дещо перевищують їхні фінансові можливості, багато хто з них погоджується на оформлення кредиту готівкою без довідок і поручителів в банку від 1 тисячі до 200000 гривень, щоб вже на позикові гроші реалізувати свої життєві плани. Однак тільки лише глянувши на умови надання кредиту без довідок, розмір процентної ставки, величину комісій і переплат, багато просто відмовляються від отримання кредиту.

 

Стандартна процедура оформлення кредиту готівкою без поручителів в банку не така вже й проста, а тим більше вимагає наявності вільного часу і міцних нервів. Щоб отримати класичний кредит необхідно буде взяти на роботі довідку про розмір зарплати та робочого стажу, знайти поручителів, які погодяться сплатити борг у разі виникнення форс мажорних обставин, відстояти в черзі для подачі письмової заявки. Потім доведеться почекати кілька днів, поки служба безпеки банку перевірить вашу платоспроможність і винесе рішення про те, чи видавати Вам гроші чи ні, а якщо видавати, то скільки і на яких умовах. В результаті можна отримати далеко не той результат, на який розраховували спочатку.

 

При такому підході, велика частина цілком дисциплінованих і платоспроможних клієнтів просто відмовляються оформляти кредит. Не у всіх є можливість отримати необхідні довідки або ж виникає бажання демонструвати свої доходи. Крім того, навчені гірким досвідом фінансової кризи, люди з великим небажанням йдуть поручителями, відповідно знайти таку  благонадійну людину  серед своїх знайомих також буде дуже проблематично.

 

Кращий вихід з ситуації, що склалася – кредит готівкою без довідок і поручителів і відмови, що видається на нетривалий період часу. Відповідно відпадає необхідність пред’являти офіційні документи про працевлаштування і розмірах доходів. У всіх банках такий кредит є однією з найдорожчою активною операцією, оскільки в його вартість закладені всі ризики, які може понести кредитор у разі неповернення позики. Тому на позикові гроші будуть нараховуватися підвищений відсоток, а у випадку з затримками платежів – серйозні штрафні санкції.

 

В серйозну конкурентну боротьбу з банками стали вступати різні фінансові компанії, які на відміну від банкірів гарантують швидке і якісне оформлення кредиту без довідок і поручителів. Клієнту пропонується прямо протилежні умови – ходити по чергах не потрібно, збирати довідки немає необхідності, а фінансові експерти нададуть професійну допомогу у виборі найбільш оптимального рішення в залежності від конкретної життєвої ситуації клієнта.

 

Отримати кредит без довідок і поручителів, без відмови, можна прямо не виходячи з дому. Для цього достатньо скористатися послугою «онлайн кредитування», за допомогою якої можна в мінімальні терміни отримати кредит готівкою в день звернення без надання будь-яких довідок.

 

Щоб скористатися процедурою спрощеного оформлення кредиту досить заповнити спеціальну анкету, яка розміщена на нашому сайті. Через кілька хвилин після того як Ви заповните і відправите онлайн анкету, з вами зв’яжеться кредитний експерт, який погоджує з Вами зручний час для візиту в банк – для підписання кредитного договору та отримання грошей.

 

Незважаючи на спрощену процедуру, кредит без довідок і поручителів необхідно оформити офіційно за пред’явленим паспортом з підписом сторін. Тому нетривала особиста присутність все ж є  обов’язкова. Однак тривалість візиту в банк буде обчислюватися хвилинами, в рідкісних випадках – займе близько години часу. Без черги і відмови.

 

Оформивши кредит готівкою без довідок і поручителів прямо на нашому сайті, Ви отримаєте цілий ряд незаперечних переваг:

  • Кредит оформляється в мінімально можливі короткі терміни;
  • Для отримання позики необхідні тільки паспорт і ідентифікаційний код. Ніяких зайвих документів;
  • Професіоналізм, доброзичливість і культурне спілкування порадують будь-яку сучасну людину;
  • Процедура оформлення, видачі та погашення кредиту максимально адаптовані під потреби зайнятої людини;
  • Надається можливість дострокового погашення заборгованості по кредиту без штрафів і пені.

Отримати кредитну карту в день звернення без довідок

Вверх