Швидкі кредити малому бізнесу

Наш каталог “Dengi-v-Kredit” надасть неоціненну інформаційну допомогу при необхідності підбору кредиту. Забудьте про довге заповнення заявок у відділеннях банків і про довгі черги – це минуле століття. Вибравши підходящі умови кредитування на нашому сайті, вам знадобиться лише 3-5 хвилвин часу, щоб заповнити заявку на кредит онлайн, після чого чекати позитивного рішення по ній.

Неважливо, який вид кредиту вам необхідний – у нас знайдеться все!

Кредит онлайн

Заявки на кредит приймаються цілодобово

Швидкі кредити малому бізнесуБільшість підприємств малого і середнього бізнесу змушене закриватися через деякий проміжок часу. І основною причиною є відсутність обігових коштів, або ж коштів на розвиток. І неважливо, коли Ви відкрили підприємство, рік або кілька років тому. У нинішніх умовах жорсткої конкуренції, яка існує в бізнесі, необхідно постійно вишукувати можливості здешевлення свого продукту або послуги, поліпшення якості, виходу на нові рівні і ринки. І без матеріальних вкладень це фактично стає неможливим. Добре, якщо коштів у підприємця досить, а якщо їх просто немає? Як бути, як організувати саму недорогу рекламну акцію або виконати модернізацію або придбання устаткування? Це просто неможливо. І питання кредитування представників малого бізнесу є актуальним як ніколи.

 

І, незважаючи на те, що всілякі види кредитування міцно увійшли в життя громадян нашої країни і всіляко просуваються, і заохочуються банками, фінансування малого бізнесу багатьма банками розглядаються як фінансування з великими ризиками неповернення, і тому заявки підприємців беруть до розгляду через рік або шість місяців , з початку успішної підприємницької діяльності. І отримати гроші, в разі необхідності, або зорієнтуватися в пошуках відповідного варіанту кредитування починаючим підприємцям, буває досить складно.

 

Але кредити видаються, обсяги кредитів, що видаються підприємцям – з кожним роком збільшуються. І при цьому банки намагаються максимально знизити свої ризики неповернення. Уважно вивчається кредитна історія підприємства і директора, і в випадках, якщо підприємство зарекомендувало себе як сумлінний платник, можливо навіть оформити швидкі кредити малому бізнесу під більш низькі відсотки.

 

Порядок оформлення

Фактично швидкі кредити малому бізнесу мало чим відрізняються від споживчих кредитів, що надаються банками фізичним особам. Їх також можливо оформити швидко і без застави, але з цього виду кредитування досить високі відсотки, так як банки такі кредити відносять до ризикованих. Деякі представники малого бізнесу, стикаючись з проблемами необхідності терміново сплатити деякі послуги або, припустимо, необхідності видачі заробітної плати співробітникам, змушені звертатися до «лихваря», як це не дивно, але в наші дні вони існують, незважаючи на те, що більшість банків лояльні до своїх клієнтів. Представники малого бізнесу просто не знають, куди звертатися. Недоліком звернення до «лихваря» є те, що ти взяв суму і через певний проміжок часу повинен віддати її повністю з урахуванням відсотків, що, безумовно, є не дуже прийнятним в ряді випадків. Банки ж пропонують графіки погашення, та й термін оформлення в основному становить 1 день.

Оформити кредит з швидким рішенням

Вверх