Швидкі мікрокредити

Наш каталог “Dengi-v-Kredit” надасть неоціненну інформаційну допомогу при необхідності підбору кредиту. Забудьте про довге заповнення заявок у відділеннях банків і про довгі черги – це минуле століття. Вибравши підходящі умови кредитування на нашому сайті, вам знадобиться лише 3-5 хвилвин часу, щоб заповнити заявку на кредит онлайн, після чого чекати позитивного рішення по ній.

Неважливо, який вид кредиту вам необхідний – у нас знайдеться все!

Кредит онлайн

Заявки на кредит приймаються цілодобово

Швидкі мікрокредитиМожна довго розмірковувати про те, що гроші – це зло. Але так уже сталося, що без цього зла обходитися досить важко, або чого вже там кривити душею – неможливо. І кожна копієчка, яка з’являється в нашому гаманці, нас радує, надаючи можливість купити що-небудь, необхідне. Але іноді трапляються в нашому житті ситуації, коли цих копієчок недостатньо, а гроші потрібні дуже терміново, навіть не сьогодні, а прямо зараз, цієї хвилини. І ми починаємо кидатися в пошуках, де зайняти, де знайти, де оформити.

 

Практично у кожної людини хоча б раз, але виникала така проблема, і якщо Ви не дуже досвідчені в питаннях спілкування з банками, починаєте перебирати всі можливі варіанти.

 

Як варіант, можливо зайняти у родичів або знайомих. Але в такій ситуації завжди виникає побоювання, що відмовлять. Звичайно, їх право, але не дуже хочеться, щоб осад залишився і зіпсувалися відносини.

 

Можна навідатися в банк і в терміновому порядку оформити експрес кредит. Благо, більшість банків надають можливість отримання грошових коштів. Правда, суми обмежені, але тим не менш, отримати позику можливо протягом 15-30 хвилин і з документів необхідно надавати тільки паспорт. Так що, якщо Вам необхідна невелика сума, цей варіант не варто відкидати. Правда, обов’язково потрібно буде витратити час на пошук більш прийнятних пропозицій термінів, сум,%.

 

Також можна оформити швидкі мікрокредити в ломбарді. Благо їх безліч, і швидкість виділення коштів значно вище, ніж у банку. Ці фінансові організації виділяють невеликі суми під заставу цінностей – цінні метали, машина, квартира та інше. Позика видається на невеликий термін і під досить високі відсотки, в деяких випадках 1,5% в день. Надавши паспорт і документи застави, отримаєте необхідну суму з документом, в якому буде зазначено термін викупу і вид застави.

 

Ну і, звичайно, не варто скидати з рахунків всілякі кредитні спілки та мікро фінансові організації, на яких хотілося б зупинитися і більш детально розглянути їх діяльність і можливості отримати позику.

 

Мікрокредити від кредитних спілок

В даний час існує безліч організацій, які надають невеликі суми, оформлення триває в середньому хвилин п’ять, і щоб отримати гроші, необхідно надати тільки паспорт, а деякі ще просять телефони родичів. Швидкі мікрокредити видаються зазвичай на 14-30 днів. І рекламою таких фінансових організацій забиті всі міські газети, та й ліхтарні стовпи зазвичай під зав’язку обклеєні всілякими пропозиціями. І на перший погляд їх пропозиції виглядають досить привабливо, якщо не вчитуватися уважно і не намагатися підсумувати.

 

Відвідавши таку організацію, поспілкувавшись з милою панночкою, і почувши ставку за позикою 1,5 або 2,5%, мозок відразу гарячково починає міркувати, так це вигідно! Можна і зараз перекрити термінову необхідність в грошах, а пізніше і іпотеку закрити достроково. Тільки не все те золото, що блищить. Іноді за «прийнятним» пропозицією і сліпучим очі блиском виявляється добре завуальований муляж. І «вигідна ставка» за позикою – це не в місяць, не на рік, а в день! І, зробивши елементарні математичні розрахунки, склавши два плюс два, Ви побачите, що сума виходить навіть не п’ять, а сім, десять, дванадцять.

Як швидко розрахуватися за кредитами?

Вверх