Швидкий розгляд заявки на кредит

Наш каталог “Dengi-v-Kredit” надасть неоціненну інформаційну допомогу при необхідності підбору кредиту. Забудьте про довге заповнення заявок у відділеннях банків і про довгі черги – це минуле століття. Вибравши підходящі умови кредитування на нашому сайті, вам знадобиться лише 3-5 хвилвин часу, щоб заповнити заявку на кредит онлайн, після чого чекати позитивного рішення по ній.

Неважливо, який вид кредиту вам необхідний – у нас знайдеться все!

Кредит онлайн

Заявки на кредит приймаються цілодобово

Швидкий розгляд заявки на кредитУ необхідності споживчого запозичення встигло переконатися чимало наших співгромадян. Така банківська послуга дозволяє в будь-який момент отримати необхідну суму. Деякі банки такі заявки розглядають протягом кількох днів, що не завжди влаштовує позичальників. Саме для таких ситуацій фінансові організації пропонують програми швидкого запозичення.

 

В даний час швидкий розгляд заявки на кредит дозволяє отримати кошти безпосередньо в день звернення. Оскільки заявки розглядають в максимально швидкі терміни, то таке запозичення грошей отримало назву експрес кредитування. Для швидкого отримання позики клієнту банку необхідно пред’явити мінімальний пакет документів. У деяких фінансових організаціях не вимагають навіть довідку про дохід, цілком достатньо пред’явити паспорт і який-небудь другий документ. Практично нікому з позичальників банки не відмовляють в швидкому кредитуванні, не схвалюють надання позики тільки тим клієнтам, які встигли зарекомендувати себе як ненадійні позичальники. Практично всі фінансові установи дають можливість позичальникам достроково розраховуватися за позиками без нарахування пені та штрафів.

 

Незважаючи на простоту, легкість і швидкість отримання коштів при експрес кредитуванні, така банківська послуга має деякі недоліки. Багато банків обіцяють, що процентна ставка по швидкому запозиченню не перевищуватиме 20%. Але якщо банком проводиться швидкий розгляд заявки на кредит позичальнику без позитивної кредитної історії, то процентна ставка автоматично збільшується. У деяких випадках вона може досягати 50% в рік. При повторному зверненні в банк для отримання швидкої  позики клієнт зможе розраховувати на значне зниження процентної ставки.

 

Крім того, швидке запозичення не передбачає видачі великих сум, зазвичай вони не перевищують 10 000 тисяч гривень. Та й термін кредитування при експрес кредитуванні не може бути тривалим. Необхідно пам’ятати, що умови надання швидких позик у фінансових організацій можуть відрізнятися. Іноді незначна комісія може суттєво збільшити переплату, яка може бути у подібного банківського продукту в іншій фінансовій установі. Щоб не помилитися з позиками, необхідно ретельно вивчити банківський договір і з’ясувати кожен незрозумілий пункт у фахівця.

 

На катастрофічну нестачу часу сьогодні може поскаржитися кожна людина. Тому багато хто воліє швидке підписання заявки на кредит через інтернет. Щоб банківський продукт виявився для Вас дійсно корисним і вигідним, і за нього не довелося дуже багато переплачувати, необхідно уважно ознайомитися з умовами надання позик декількох банків. Це допоможе підібрати найбільш вигідну фінансову програму.

Швидкий кредит на банківську картку

Вверх