Споживчий кредит без поручителів

Наш каталог “Dengi-v-Kredit” надасть неоціненну інформаційну допомогу при необхідності підбору кредиту. Забудьте про довге заповнення заявок у відділеннях банків і про довгі черги – це минуле століття. Вибравши підходящі умови кредитування на нашому сайті, вам знадобиться лише 3-5 хвилвин часу, щоб заповнити заявку на кредит онлайн, після чого чекати позитивного рішення по ній.

Неважливо, який вид кредиту вам необхідний – у нас знайдеться все!

Кредит онлайн

Заявки на кредит приймаються цілодобово

Споживчий кредит без поручителівКредити сьогодні міцно увійшли в життя багатьох жителів не тільки нашої країни, а й близького та далекого зарубіжжя. Дана форма фінансування дає можливість здобувати потрібну нам річ ​​зараз, а не через місяць, півроку чи рік. Так як не всі мають заробітну плату такого розміру, що можуть купити меблі або тур за кордон, тому споживчий кредит без поручителів стає все популярнішим.

 

Залишається тільки вибрати правильно установу, де взяти кредит, щоб його можна було б не тільки отримати, але щоб і процентна ставка була не надто високою, адже віддавати в три або чотири рази більше взятої суми не хоче жодна розсудлива людина. А яскраві вивіски банків, які  з’являється з кожним днем ​​все більше, збивають з пантелику.

 

Споживчий кредит без поручителів може видати практично будь-який банк, а ось умови і відсотки відрізняються. Даний вид кредиту ділиться на два: цільовий  та не цільовий. Цільовий кредит можна взяти на придбання конкретного товару, наприклад, побутової техніки. Ви хочете купити електроплиту, ви оформляєте документи, банк дає вам позику, ви виплачуєте вартість плити і належні відсотки поступово, рівними частинами. Нецільовий кредит – це коли банк видає потрібну вам суму, і ви витрачаєте її на свій розсуд, котрі дають ніяких звітів банку. Знову ж таки, приклад із закордонним туром, іноді туристичні агентства пропонують дуже вигідні гарячі тури, від яких не можна відмовитися, так як путівка дуже приваблива, а ціна більш ніж прийнятна, але готівки у вас немає, в цьому випадку позика стає найкращим виходом з даної ситуації.

 

Для того щоб розібратися, де взяти споживчий кредит без поручителів, вигідний в першу чергу для вас, потрібно хоча б трохи розібратися і розглянути пропозиції декількох фінансових установ. Адже деякі банки обіцяють позику протягом десяти-двадцяти хвилин, не вимагаючи довідок з місця роботи, обіцяючи при цьому нульові відсотки. Насправді, чим більше вимог пред’являє банк, тим менше він ризикує, що ви не зможете виплатити позику або зовсім зникнете з поля зору. Відповідно, і процентна ставка буде менше, так як банк буде впевнений, що гроші не пропадуть, і ви розрахуєтеся з боргом у встановлені банком терміни. Тому ви можете зайти в Інтернет і порівняти кілька пропозицій різних фінансових установ, вибравши найвигідніше. Якщо у вас немає такої можливості, можна відвідати самостійно кілька банків, взявши рекламні проспекти, і порівняти їх пропозиції.

 

Споживчий кредит можна взяти як готівкою, так і за допомогою пластикової кредитної картки, в цьому випадку поцікавтеся про відсотки за зняття готівки та процентну ставку, яку вам потрібно буде виплатити, крім основної суми.

Кредит без поручителів онлайн Ужгород

Вверх