Споживчий кредит де вигідніше взяти?

Наш каталог “Dengi-v-Kredit” надасть неоціненну інформаційну допомогу при необхідності підбору кредиту. Забудьте про довге заповнення заявок у відділеннях банків і про довгі черги – це минуле століття. Вибравши підходящі умови кредитування на нашому сайті, вам знадобиться лише 3-5 хвилвин часу, щоб заповнити заявку на кредит онлайн, після чого чекати позитивного рішення по ній.

Неважливо, який вид кредиту вам необхідний – у нас знайдеться все!

Кредит онлайн

Заявки на кредит приймаються цілодобово

Споживчий кредит де вигідніше взяти?Плюси і мінуси споживчого кредиту

 

Економічна ситуація за останні 5 років хоч і не змінилася кардинально, і про повернення на колишні докризові позиції мова поки не йде, але позитивні тенденції в наявності. Банки заманюють вигідними пропозиціями з кредитування на найрізноманітніші цілі. Хочеться нову квартиру або машину? До ваших послуг іпотека та автокредитування. Терміново потрібні готівкові? Ви їх отримаєте, так само як і кредитні карти. Ну а можливість стати володарем будь-якого товару або послуги на певних умовах, регульованих банком, поставлена ​​на потік. Вам видають папір з дрібним, без окулярів майже не відрізняється текстом, в якому безліч незрозумілих термінів і цифр. Обволікають безліччю слів, посміхаються і обіцяють золоті гори. Ви підписуєте, практично не читаючи, договір на споживчий кредит і отримуєте бажане. А через якийсь час можуть початися проблеми. Це неприємна обставина може бути пов’язано з тим, що серед тих дрібних літер і цифр могли затесатися умови, на які, перебуваючи при здоровому розумі і при більшій розбірливості тексту, ви ніколи б не погодилися. А адже виплачувати доведеться, хочете ви чи ні.

 

Як же бути, якщо без кредиту ніяк не обійтися, а потрапляти в кабалу зовсім не хочеться? «Чорні списки» і невигідні умови вам не загрожують, якщо заздалегідь продумати всі дрібниці.

 

Правила для Вас при оформлення споживчого кредиту

  • Коректно оцінити свої реальні можливості. Якщо ви з самого початку повністю не впевнені в своєчасному погашенні боргу, чи варто покладатися на диво або якесь послаблення. Краще не вирушати в настільки сумнівну подорож;
  • Ознайомившись з пропозиціями різних банків, зверніть увагу на наступні пункти:

 

а) Наявність додаткових комісій і зборів. Як правило, саме ця інформація набирається найдрібнішим шрифтом: комісія за видачу кредиту, щомісячна комісія за ведення розрахункового рахунку, комісія за зняття готівки, штрафи і пенні за несвоєчасне погашення заборгованості та відсотків і т.д.

б) Можливість мораторію на дострокове погашення споживчого кредиту. Практично у всіх банків зараз є можливість дострокового погашення, т.к це врегульовано законом України.

в) У договорі абсолютно чітко повинна бути обумовлена процентна ставка і розмір щомісячного платежу і загальна сума переплати;

 

Пам’ятайте! Маленький споживчий кредит, для оформлення якого без надання застави потрібен лише паспорт, загрожує великими відсотками. Експрес-займи- зона підвищеного ризику. Ставка по ним може перевищувати 50%. А зрозуміти ви це зможете лише після підписання непрочитаного як слід договору.

 

Два основних види споживчого кредиту:

а) кредит без застави

б) кредит під заставу майна (нерухомість, земельну ділянку, коштовності, автотранспорт):

 

Увага! У договорі повинні бути чітко прописана підсумкова сума і ефективна процентна ставка, яка може кардинально відрізнятися від рекламних. Ставка включає в себе річний відсоток і комісії.

Майте на увазі: при нарахуванні комісії на залишок боргу по кредиту розмір її зменшується, на початкову суму – менш вигідна ситуація для позичальника.

 

 – Тривалий термін кредитування зменшує щомісячні виплати, але впливає на розмір підсумкової суми.

 – Обов’язково обговорюйте розмір штрафних санкцій при несвоєчасному погашенні;

 – Своєчасність виплат понад усе! При виникненні труднощів відразу ж поставте банк до відома для вироблення стратегії поведінки в даній ситуації. Чесність не зіпсує вашу кредитну історію, спроба ж ігор з банком чревата серйозними наслідками.

 

Закриття кредиту

Не поспішайте забути про споживчий кредит, перерахувавши всю належну суму. До тих пір поки банк не видав вам довідку про повне погашення і відсутності заборгованості, ви вважаєтеся активним позичальником. Отже: отримайте довідку і закрийте кредитний рахунок, перевіривши наостанок кредитну історію. А тепер вдихніть спокійно.

 

Де взяти кредит без відмови?

Вверх