Кредит в банку це?

Наш каталог “Dengi-v-Kredit” надасть неоціненну інформаційну допомогу при необхідності підбору кредиту. Забудьте про довге заповнення заявок у відділеннях банків і про довгі черги – це минуле століття. Вибравши підходящі умови кредитування на нашому сайті, вам знадобиться лише 3-5 хвилвин часу, щоб заповнити заявку на кредит онлайн, після чого чекати позитивного рішення по ній.

Неважливо, який вид кредиту вам необхідний – у нас знайдеться все!

Заявки на кредит приймаються цілодобово

    Бувають ситуації, коли гроші вирішують все. Не будемо в це заглиблюватися, але гостра необхідність в грошових знаках – не завжди ознака якої-небудь вади, життєві ситуації бувають різні. Чи є можливість отримати гроші швидко і без додаткових бюрократичних зволікань? Як взяти кредит готівкою в банку без довідок?

    Всі ми, навіть люди, далекі від фінансової сфери, знаємо, що отримати кредит (і це стосується не тільки нашої країни) досить важко. Банківські установи суворо дотримують свою фінансову безпеку і з небажанням йдуть на всілякі ризики, які чреваті всяким проблемами. Однак якщо врахувати ці ризики, то банк навіть залишається у вигоді від такого роду небезпечних грошових операцій. Як це відбувається? По-перше, є деякі обмеження на суму кредиту. Квартиру чи машину на нього точно не купиш. Найчастіше, позики, видані банками без довідок, це невеликі споживчі кредити. Свої ризики фінансова установа страхує підвищеною відсотковою ставкою. Таким чином, якщо кредитів без довідок видається багато, то втрата грошей при неповерненні грошей недобросовісним позичальником компенсується іншими, більш порядними.

    Чому кредити без довідок користуються досить великим попитом, не дивлячись на підвищені відсотки? Є дві причини. По-перше, навіть непрацююча людина в нашій країні може мати якісь приховані джерела доходу. Це може бути що завгодно, від продажу овочів, вирощених на своєму городі і до грошей, які систематично надсилають родичі, які працюють за кордоном. На жаль, але в обох випадках ні про яку довідку про доходи не може бути й мови. По-друге, що вже таїти, багато наших співвітчизників працює хоч і офіційно, але частина заробітної плати отримують в конвертах, причому значну. У цьому випадку, довідка про доходи не надаватиме реальну картину доходу позичальника і може стати причиною відмови у кредиті. А це означає, що кредитна історія людини буде зіпсована, що стане причиною відмови в кредитуванні в майбутньому.

   Тому взяти кредит готівкою в банку без довідок стає єдиним виходом з ситуації важкій фінансовій ситуації. Як і де це зробити? І тут на допомогу приходить наш чудовий онлайн-сервіс, який миттєво надасть будь-яку інформацію по позиках в нашій країні. За допомогою каталогу «Dengi-v-Kredit» можна з легкістю за пару хвилин знайти кращу пропозицію в банківській сфері для отримання кредиту без довідок. Це означає, що ми постаралися зібрати і зручно розташувати на нашому сайті інформацію про всі вітчизняні банки, які надають послугу з отримання позики без довідки про доходи. Відвідувачу нашого ресурсу потрібно тільки уважно вивчити її і вибрати для себе кращий і більш зручний варіант.

   На закінчення скажемо, що кредит готівкою без довідок, все ж передбачає мінімальну кількість документів, без яких він неможливий. У банк потрібно надати паспорт та ідентифікаційний код. Банківський працівник завдяки цим документам зможе вивчити кредитну історію позичальника і прийняти рішення про видачу кредиту. Найчастіше вся процедура не займає більше півгодини, але це залежить від внутрішньої політики банку. Видача готівки може зайняти деякий час, що пов’язано з особливостями кредитування живими грошима. Зауважимо, що сума такого кредиту буде, скоріше за все невелика, а відсотки по ній навпаки, досить значними. Так банк страхує свої ризики.

    Як би там не було, отримати гроші швидко і без додаткових довідок цілком реально, а зважиться на такий кредит – особиста справа кожного.

Вверх