Взяти гроші в кредит Київ

Наш каталог “Dengi-v-Kredit” надасть неоціненну інформаційну допомогу при необхідності підбору кредиту. Забудьте про довге заповнення заявок у відділеннях банків і про довгі черги – це минуле століття. Вибравши підходящі умови кредитування на нашому сайті, вам знадобиться лише 3-5 хвилвин часу, щоб заповнити заявку на кредит онлайн, після чого чекати позитивного рішення по ній.

Неважливо, який вид кредиту вам необхідний – у нас знайдеться все!

Кредит онлайн

Заявки на кредит приймаються цілодобово

Взяти гроші в кредит КиївРозглянемо в нашій статті цікаві фактори, які впливають на видачу кредиту. На деякі позичальник не може впливати (місце роботи, стаж, сім’я та інші), а деякі знаходяться безпосередньо у нас в руках. Це наш зовнішній вигляд, манера говорити і одягатися. Так, на перший погляд це дрібниця, але іноді саме це може зіграти вирішальну роль, щоб отримати кредит. Прийшовши в банківську установу або організацію в шортах, майці і шльопанцях, можна поставити хрест на можливості отримати позику.

 

 Жінці, якщо вона претендує на солідну суму, не слід приходити в біжутерії. Одяг та прикраси повинні відповідати запитам і іміджу. Нормальний зовнішній вигляд суттєво допоможе вам в отриманні кредиту.

 

При спілкуванні з менеджерами в банку необхідно стежити за своєю мовою: не поспішати, не використовувати жаргонні вирази і тим більше матюки. Мова повинна бути чіткою, впевненою і спокійною.

 

Коли банк запитує  вас про інші кредити, ні в якому разі не можна приховувати цю інформацію, тому що банку все одно стане це відомо, але тоді взяти гроші в кредит Київ тут вам точно буде неможливо. Банк видасть другий і може навіть третій кредит, якщо ваші доходи дозволяють це. Причиною відмови у видачі кредиту може бути, здається, такий на перший погляд невинний випадок, коли людина з високим рівнем доходу бере кредит, наприклад, на покупку телефону за 1000- 10000 тис. Гривень, хоча якщо вірити довідками, його заробітна плата в місяць в 3-4 рази перевищує суму кредиту. Природно, ця обставина викликає підозру банку: або довідка про доходи «липова», або у позичальника багато інших боргів, які він якимось чином приховав. Такій людині буде відмовлено в отриманні позики.

 

Також непогано, якщо для отримання кредиту у вас буде поручитель і навіть не один. Поручителем може бути навіть найближчий родич, це тільки заохочується банком. Замість довідок можна уявити банку інші документи, що підтверджують платоспроможність: документи на будинок, квартиру, дорогий автомобіль, елітний котедж, документи, що підтверджують, що у вас є прибутковий бізнес.

 

Експрес-кредит або споживчий отримати набагато простіше. Як правило, отримати кредит у Києві можна без поручителів і навіть довідок. Найчастіше все, що вам знадобиться, – паспорт і ще один документ: права, ІПН платника податків або пенсійне посвідчення або ще щось. Менеджер може запитати у вас телефон роботи і домашній. Відмови за споживчими кредитами трапляються рідко, хіба що у вас зіпсована кредитна історія або вже взяті кредити в інших банках. Таким кредитом ви можете скористатися при покупці побутової техніки, меблів і ін.

 

Часто при отриманні кредиту потрібна довідка про доходи, але не всі можуть її надати. Приватним підприємцям або тим, у кого «чорна» заробітна плата, це буде проблематично. На щастя, в даний час банківські установи практикують кредитну програму «без довідок і поручителів». Зараз це стає все більш і більш популярно. Якщо банк і видає більше суму, то відсоток по кредиту досить високий. Висока процентна ставка обумовлена ​​підвищеними ризиками банківської установи при видачі такого кредиту, нічим не підкріпленого. Єдине, що з вас ще можуть запитати, – це копію трудової книжки або робочий телефон. Менеджер банку може просто упевниться, що ви дійсно працюєте там, де написали в анкеті. Максимальний термін видачі такого кредиту 5-7 років, а вік кредитора повинен бути від 21 до 50 років.

Отримати терміновий кредит Львів

Вверх