Взяти кредит по паспорту онлайн

Наш каталог “Dengi-v-Kredit” надасть неоціненну інформаційну допомогу при необхідності підбору кредиту. Забудьте про довге заповнення заявок у відділеннях банків і про довгі черги – це минуле століття. Вибравши підходящі умови кредитування на нашому сайті, вам знадобиться лише 3-5 хвилвин часу, щоб заповнити заявку на кредит онлайн, після чого чекати позитивного рішення по ній.

Неважливо, який вид кредиту вам необхідний – у нас знайдеться все!

Кредит онлайн

Заявки на кредит приймаються цілодобово

Взяти кредит по паспорту онлайнОсновними умовами, для отримання кредиту за паспортом онлайн, є: Ви повинні бути громадянином України, вік від 18 року до 55-69 років на момент погашення кредиту, зареєстровані в тому ж регіоні, де знаходиться філія банку, наявність позитивної кредитної історії, якщо така є. Ось і всі параметри, які фінансова установа може перевірити по паспорту.

 

При оформленні такого виду грошової позики, кредитор несе величезний ризик, тому процентна ставка буде значно завищеною. А це б’є по кишені, добропорядного позичальника. Сума кредитування невелика, та й термін повернення теж. До того ж, коли кредит буде схвалений при самостійному зверненні в кредиторської організації або кур’єр, який приніс Вам схвалену суму, обов’язково запитають ще один документ підтверджуючий  вашу особистість.

 

Кредит по паспорту онлайн без довідок

Сьогодні багато людей отримують сіру зарплату або як ще кажуть – зарплату в конвертах, щоб їх роботодавець зміг заощадити на податках, при цьому ваша платоспроможність дуже сильно знижується. З огляду на це або того, що Ви можете бути тимчасово безробітним – Вас приваблює пропозиція банків взяти кредит за паспортом онлайн без довідки про доходи.

 

Однак, хоч банки і дають реклами про інтернет кредитуванню тільки по одному паспорту, йдуть вони на такий ризик дуже неохоче, та й відмов клієнтам-позичальникам надходить дуже багато. Причина по правилам кредиторських контор не озвучується і вона може бути від того, що у вас є якась похибка за погашення раніше взятих кредитів, або Ви просто не сподобалися, з якихось причин, менеджерам банку.

 

Дрібні конторки займаються експрес-кредитуванням, тобто дають невелику суму позики людям тільки за паспортними даними. Отримати цю позику можна на пошті, пластикової кредитної картки, яка прийшла на вашу  домашню адресу, або ж кур’єрською  доставкою. Відсоток залишає бажати кращого, до ще і комісія за обслуговування, відсоток за доставку позики і так далі. Термін користування грошової позики дуже короткий. Та й брати грошову позику в незрозумілій конторі, теж дуже сумнівно, адже пред’явити претензії по суті нікому.

 

Зараз прийшовши в будь-який магазин товарів народного споживання, кредитори злітаються до Вас, поки Ви ходите по рядах і вибираєте собі товар. Це може бути побутова техніка, меблі і навіть продукти харчування. Вам пропонується оформити заявку на сайті банку, який представляє даний консультант і в перебігу декількох хвилин дають відповідь. При цьому внести Вам необхідно всього лише кілька гривень для початку оформлення співпраці.

 

У чому підступ такого виду кредитування? Все очевидно … Крім того, що Ви дуже переплачуєте просто за покупку товару, досить солідний відсоток, так ще Вам потрібно буде купити сертифікат на обслуговування придбаної техніки, яка йде від виробника, заплатити за установку і так далі.

 

Навіть якщо Вам пропонують нібито не кредит, а розстрочку за придбання товару, на кілька місяців, то навіть без вникання в нюанси договору кредитування, простими арифметичними діями – почувши суму щомісячного платежу і термін «розстрочки» вже видно переплата. Плюс відсоток за щомісячне ведення рахунку, комісія за перерахування щомісячного платежу по «розстрочення», штрафні санкції за прострочення оплати основного боргу.

 

Єдиний варіант отримати кредит тільки по одному документу, якщо у Вас є вклади в даній фінансовій установі, або банк бачить Вашу зарплатну відомість, тобто Ваша зарплата або інші фінансові доходи щомісяця приходять на рахунок в даному банку. Ну і якщо Ви звернулися в кредиторську контору не вперше і є відповідальним позичальником.

 

Наш сайт працює для задоволення клієнтів, які цінують свій час і гроші. Вам необхідно заповнити представлену на сайті фінустанови анкету!

 

Онлайн кредит без відвідування банку

Вверх