Як отримати кредит непрацюючому Київ

Наш каталог “Dengi-v-Kredit” надасть неоціненну інформаційну допомогу при необхідності підбору кредиту. Забудьте про довге заповнення заявок у відділеннях банків і про довгі черги – це минуле століття. Вибравши підходящі умови кредитування на нашому сайті, вам знадобиться лише 3-5 хвилвин часу, щоб заповнити заявку на кредит онлайн, після чого чекати позитивного рішення по ній.

Неважливо, який вид кредиту вам необхідний – у нас знайдеться все!

Кредит онлайн

Заявки на кредит приймаються цілодобово

Як отримати кредит непрацюючому КиївУ наш непростий час дуже часто люди можуть опинитися в положенні безробітного. І для виходу з непростих життєвих ситуацій потрібно банківський кредит. В цьому випадку необхідно знати, як непрацюючому отримати кредит в Києві. Сьогодні можна знайти банки, що кредитують безробітних.

 

Висока конкуренція на вітчизняному ринку кредитування змушує багато банків в боротьбі за клієнтів робити умови надання кредиту більш гнучкими. Тому кожне звернення потенційних клієнтів розглядається в індивідуальному порядку, і банки готові враховувати всі позитивні сторони клієнта: наявність власності, виписки з рахунків, освіту і багато іншого, розповідаючи, як отримати кредит не працюючи офіційно.

 

При заповненні анкети, що надається банком, можна заповнити пункт про працевлаштування та отримання доходів, не прийнявши його документально. Якщо людина ніде не працевлаштована офіційно, вона  може вказати, що тимчасово підробляє в якості фрілансера в рекламній компанії, знімає святкові заходи або займається іншою само зайнятістю  подібного роду.

 

Такий вид діяльності не передбачає документального підтвердження доходів, але банк отримує інформацію про те, що заявник працевлаштований і отримує той чи інший дохід досить регулярно. Банки сьогодні готові розглядати і заяви від таких клієнтів. Але якщо Ви хочете дізнатися, як отримати кредит не працюючи, зверніть увагу на те, що такі кредити даються під великі відсотки. Багато в чому це пояснюється великими ризиками банку, які він закладає у вартість свого кредитного продукту, процентна ставка у такої позики починається від 25% річних. До того ж, банк може зажадати надати йому поручителя, який має постійне місце роботи.

 

Дізнаючись про те, як отримати кредит непрацюючому Київ, не забувайте про наявність у Вас заставної власності. Якщо Ви є власником нерухомості, автомобіля або інших цінностей, то можете сміливо подавати заявку на кредитування, навіть не маючи постійного місця роботи. Банк обов’язково розгляне її позитивно, взявши до уваги наявність у Вас власності, і підкаже, як отримати кредит. Але в якості застави від можливих ризиків в цьому випадку банк може поставити умову, що початковий внесок заявника не повинен бути менше 50% від загальної суми кредиту.

 

Дізнаючись про те, як отримати кредит безробітному, не забувайте про те, що потрібно дуже уважно прочитати всі умови кредитної організації, що надає позика не працюючій людині. Також необхідно ретельно зважити свої можливості і визначити цілі, на які берете гроші в борг. У будь-якому випадку, не варто намагатися обдурити банк, пропонуючи йому фальшиві довідки з місця роботи. Адже навіть якщо Ви потім знайдете постійну добре оплачувану роботу, банк відмовить Вам в отриманні позики, так як буде сумніватися у Вашій надійності.

Взяти кредит у Житомирі

Вверх