Як взяти кредит під заставу квартири Київ?

Наш каталог “Dengi-v-Kredit” надасть неоціненну інформаційну допомогу при необхідності підбору кредиту. Забудьте про довге заповнення заявок у відділеннях банків і про довгі черги – це минуле століття. Вибравши підходящі умови кредитування на нашому сайті, вам знадобиться лише 3-5 хвилвин часу, щоб заповнити заявку на кредит онлайн, після чого чекати позитивного рішення по ній.

Неважливо, який вид кредиту вам необхідний – у нас знайдеться все!

Кредит онлайн

Заявки на кредит приймаються цілодобово

Як взяти кредит під заставу квартири Київ?Якщо ви хочете відкрити свій бізнес, придбати машину або дачу, вам не допоможе звичайний споживчий кредит. Щоб отримати достатню суму, вам доведеться взяти кредит під заставу квартири Київ. Ось тільки чи вигідно користуватися таким кредитом? Ризик такого способу кредитування дуже великий. Адже якщо нічого не вийде, ви залишитеся на вулиці.

 

З чого ж слід починати, якщо ви бажаєте взяти кредит під квартиру? Звичайно ж, ви скажете, що потрібно всього лише зібрати необхідний пакет документів і піти в який-небудь банк, який займається видачею кредитів під заставу нерухомості. Природно ви зверніть увагу на процентні ставки. Однак якщо ви дійсно хочете взяти кредит під заставу квартири, то ви обрали невірний шлях і вам навряд чи вдасться отримати таку позику.

 

Звичайно, вам необхідно буде отримати в банках інформацію по потрібному  вам способу кредитування. Але якщо вам необхідно взяти кредит під квартиру, вам слід звернутися до кредитного брокера. Адже кредитний агент володіє найбільш повною та достовірною інформацією щодо стану фінансових організацій і банків, які пропонують такого роду послуги, а також про їхнє становище на ринку кредитування. За певну винагороду кредитний брокер може допомогти вам зібрати потрібні документи, підбере хороших кредиторів і допоможе взяти кредит під квартиру якомога швидше і на максимально вигідних умовах.

 

Для початку ви повинні скласти список організацій, які дійсно видають кредити під заставу квартири, а не штампують рекламу для підняття престижу. У вашому списку можуть опинитися банки, кредитні спілки, ломбарди, а так само приватні особи. Однак приватних осіб, у яких ви зможете взяти кредит під заставу квартири, знайти не так-то легко. Адже вони погодяться видати вам такий кредит тільки за посередництва кредитного брокера. Брокер є гарантом безпеки при укладанні угоди, як для приватного кредитора, так і для вас. Це гарантія того, що після оформлення угоди ваша квартира у вас і залишиться.

 

Приватним інвесторам все одно, як ви заробляєте на життя, їм головне, щоб у вас не було великих боргів (про дрібних повідомте обов’язково). Також в квартирі не повинні бути прописані пенсіонери або діти до 18 років (адже тоді можуть виникнути проблеми з опікунською радою) і квартира повинна відповідати сумі, яку ви бажаєте отримати (зазвичай пропонують 50-60% від вартості). Перш ніж укладати договір, почитайте відгуки про зацікавлених вас кредиторів. Інформацію завжди можна знайти і в друкованих виданнях, і в інтернеті.

 

Щоб взяти кредит під квартиру, переконайтеся, що всі попередні кредити (якщо вони у вас були) погашені. Також у вас не повинно бути заборгованостей по комунальних платежах. Буде дуже прикро, якщо вам відмовлять у кредиті через те, що ви не погасили квартплату за останній місяць або служба безпеки знайде неоплачений рахунок за інтернет або телебачення.

 

Хорошим показником вашої платоспроможності є наявність у вас ще якогось рухомого або нерухомого майна (дачі, машини, ділянки). Заздалегідь подбайте пошуком надійного поручителя-гаранта серед друзів, знайомих або родичів, щоб питання про поручителя не застав вас зненацька.

 

Збирайте відразу кілька пакетів документів, щоб подати їх у кілька організацій одночасно. Це допоможе вам в разі відмови заощадити час. Не варто розраховувати, що вам видадуть кредит в першому ж банку, не варто втрачати час на очікування відповіді.

 

Ну, тепер ви знаєте, як вам вчинити, якщо вам потрібно взяти кредит під заставу квартири. Бажаємо успіху.

 

Де можна взяти безпроцентний кредит Київ?

Вверх