Заявка на отримання кредиту онлайн

Наш каталог “Dengi-v-Kredit” надасть неоціненну інформаційну допомогу при необхідності підбору кредиту. Забудьте про довге заповнення заявок у відділеннях банків і про довгі черги – це минуле століття. Вибравши підходящі умови кредитування на нашому сайті, вам знадобиться лише 3-5 хвилвин часу, щоб заповнити заявку на кредит онлайн, після чого чекати позитивного рішення по ній.

Неважливо, який вид кредиту вам необхідний – у нас знайдеться все!

Кредит онлайн

Заявки на кредит приймаються цілодобово

Заявка на отримання кредиту онлайнЯкщо Вам належить придбання чогось термінового і невідкладного, а грошей в даний момент не вистачає, то покупка може виявитися на грані зриву. Але зараз, відсутність грошей – це не привід відкладати важливі покупки на потім. З онлайн кредитом тепер Вам не потрібно хвилюватися про те, що на заплановане придбання не вистачить грошей. Оформлення заявки на отримання кредиту онлайн набуло великої затребуваності  тому, що для цього необхідний тільки паспорт громадянина України з постійною реєстрацією, а через інтернет її можна зробити за 15 хвилин.

 

Цей кредит став доступний для багатьох, але не потрібно забувати, що він має досить високу вартість. Це зможуть дозволити собі тільки люди працевлаштовані і платоспроможні. Так як, щомісячні кредитні платежі по ньому потрібно буде вносити без прострочень, інакше, великі штрафи і пені збільшать вартість кредиту до катастрофічного розміру. Але, для постійних своїх клієнтів, що зберігають свої заощадження або мають зарплатні або дебетові карти, банк може запропонувати цілком вигідні умови по цьому виду кредитування, такі ж, як для оформлення звичайного споживчого кредиту.

 

Отримання кредиту онлайн за паспортом

Але, якщо вам не пощастило бути постійним клієнтом банку, і представити банку з усіх документів Ви маєте можливість тільки паспорт, то і для Вас, теж, є цілком доступний кредит, але з високим відсотком. Причина тут наступна – так як, позичальник не представляє банку документів, так чи інакше підтверджують його трудову діяльність, то таке кредитування для банку відноситься до категорії високо ризикованих угод, і відповідно, має більш високий відсоток за користування цими кредитними грошима. Для заповнення заявки на отримання кредиту онлайн допускаються позичальники від 21 до 69 років, але віковий ценз може відрізнятися в різних кредитних організаціях, і мінімальний і максимальний вік може бути іншим. Ще, Ви повинні бути зареєстровані в тому ж регіоні, де працює кредитна установа. Так само, потрібно пам’ятати наступне, Ви можете знизити процентну ставку по кредиту, якщо представите в банк, крім паспорта, ще один документ – це може бути паспорт, пенсійне посвідчення, ІПН або інший документ, в залежності від вимог банку.

 

У зв’язку з досить високим ризиком для банку давати кредити на спрощених умовах, сума і термін позики будуть не більшими. Розмір позики буде близько 100-200 тисяч гривень, на період від 2 до 24 місяців. Ці умови, так само можуть відрізнятися, в залежності від фінансової стратегії конкретного банку.

 

Як правильно вибрати кредитну програму

Говорячи про те, як оформити заявку на отримання кредиту онлайн, то, в першу чергу, потрібно звернути увагу на різні комісії і виплати, які можуть дуже суттєво збільшити вартість кредиту.

Зробити онлайн заявку на кредит

Вверх