Зробити онлайн заявку на кредит

Наш каталог “Dengi-v-Kredit” надасть неоціненну інформаційну допомогу при необхідності підбору кредиту. Забудьте про довге заповнення заявок у відділеннях банків і про довгі черги – це минуле століття. Вибравши підходящі умови кредитування на нашому сайті, вам знадобиться лише 3-5 хвилвин часу, щоб заповнити заявку на кредит онлайн, після чого чекати позитивного рішення по ній.

Неважливо, який вид кредиту вам необхідний – у нас знайдеться все!

Кредит онлайн

Заявки на кредит приймаються цілодобово

Зробити онлайн заявку на кредитКількість кредитів, виданих в спрощеному порядку, неухильно зростає з кожним днем. Будь-який вид кредиту – автокредит, іпотеку, споживчий кредит, все це можна отримати по одному лише паспорту. І зробити це можна тепер, не виходячи з дому. Оформлення кредиту онлайн спростило і зробило комфортною  роботу і потенційним  позичальникам і банкам.

 

Природно, значні суми в кредит, наприклад, для покупки квартири або автомобіля, з мінімальним пакетом документів на вигідних умовах, банк дасть тільки своєму постійному клієнту – власникові внеску або користувачеві дебетової або зарплатної карти. В даному випадку, ризик для банку мінімальний, адже він має всю необхідну інформацію про позичальника.

 

Але зробити онлайн заявку на кредит можуть не тільки постійні клієнти банку. Будь-який бажаючий може звернутися до кредитної установи за цим кредитом, але тільки буде це вже під більш високий відсоток. Для оцінки платоспроможності позичальника, коли банк не має відомостей про нього, він використовує скориговану  оцінку кредитних ризиків фізичної особи. Ця комп’ютерна програма складається з більш ніж десятка соціальних і демографічних показників оцінки, але пріоритети в ступені  ризику кожен банк розставляє по-своєму, тому в одному банку Вашу заявку схвалять, а в іншому – відмовлять. Але, у всіх випадках, процентна ставка за таким кредитом буде досить високою. 

 

Онлайн заявка на кредит за паспортом

З числа багатьох нових кредитних програм, кредит за паспортом, не дивлячись на пристойну вартість, дуже затребуваний у позичальників. Основний привабливий момент – це, звичайно, мінімальний пакет документів для отримання цього кредиту, всього один – паспорт. У рідкісному випадку, банк може зажадати ще один документ – закордонний паспорт, водійське посвідчення, пенсійне посвідчення або ІПН, але тільки в разі, якщо у Вас погана кредитна історія або її немає зовсім. Швидке прийняття рішення по кредиту – друга велика перевага цього кредитного продукту. У переважній більшості випадків, за таким кредитом людина звертається тільки в разі крайньої необхідності. Отримати такий кредит можна всього за один день, а іноді і через годину після подачі заявки на кредит. Зробити онлайн заявку на кредит – це реальний вихід для тих, у кого немає часу самому йти в банк.

 

Тепер ще одна категорія позичальників має доступ до кредитування – це «безробітні», які мають стабільний дохід, але підтвердити його документами від роботодавця не можуть. Це громадяни, які здійснюють свою діяльність в інтернеті, а так же, ті, хто отримують частину зарплати в конверті. Тепер і для них кредитування стало доступно. Зараз всі громадяни, хто, з якихось причин, раніше не могли уявити довідку про доходи, тепер можуть отримати кредит.

 

Онлайн заявка на кредит без довідок і поручителів

Практично у всіх банках до позичальників пред’являються аналогічні вимоги. Приймаючи рішення, надати чи ні позичальникові кредит, банк, в першу чергу, зверне увагу на наступні моменти – вік позичальника повинен бути від 21 до 65 років; він повинен мати паспорт громадянина України; прописка повинна бути в регіоні, де працює банк.

 

Перед тим, як зробити онлайн заявку на кредит, позичальникові необхідно знати основні важливі моменти при отриманні кредиту. Позикових коштів має вистачати тільки на строкову оплату або покупку чого-небудь, не потрібно у банку брати більше грошей, ніж треба. Це дорогий кредит і збільшувати фінансове навантаження не доцільно. У всіх банків вже є заздалегідь певна сума, узгодження якої відбувається в спрощеному порядку. Зазвичай, це близько 100 000-200 000 тисяч гривень, але, в залежності від маркетингової політики кредитної установи, суми можуть і різнитися. Наступний вагомий момент – термін позики. Він повинен бути досить тривалим, щоб Ви без проблем виконували умови кредитного договору, але, одночасно, не надто великим, щоб не збільшувати переплату по позиці.

 

Скористайтеся можливостями нашого сервісу

Основна мета такої позики для потенційного позичальника – це терміново взяти грошей і зробити якусь невідкладну покупку. Якщо про це добре пам’ятати, то ні високий відсоток, ні маленький термін кредиту, ні обмеження в сумі, що не повинні налякати позичальника. Взяти 100 тисяч на 2-6 місяців, це приблизний оптимальний варіант співвідношення суми і терміну позики, коли кредитне навантаження буде посильною для більшості позичальників.

 

Щоб не шукати інформацію про те, як же зробити онлайн заявку на кредит, пропонуємо Вам скористатися можливостями нашого сервісу підбору кредитів. У нас Ви знайдете повну інформацію про всі кредитні пропозиції на сьогоднішній момент і відчуєте всі переваги дистанційної роботи з банками.

 

Заявка на отримання кредиту онлайн

Вверх