Благо | Blago кредит онлайн на картку до 20 000грн.
Основная информация:
1й кредит:
до 5000 грн
Повторный:
до 20000 грн
Строк:
1 - дней
Ставка:
1.9 %

Особливості та переваги ломбарду Благо

Якщо вам необхідно терміново отримати велику суму грошей, звернення в ломбард стане раціональним рішенням. Незважаючи на те, що зараз з’являється все більше компаній, що надають мікропозики, далеко не кожній з них можна довіряти. Ломбарди ж більш звичні для багатьох українців, які прагнуть швидко отримати гроші за свої речі або коштовності.

Сьогодні далеко не кожна компанія пропонує вигідні умови співпраці. Саме тому слід відповідально підійти до вибору бренду. Серед компаній, що працюють на даному сегмент ринку, особливо виділяється ломбард Благо. Він був заснований вже більше 20 років і зумів зарекомендувати себе з позитивного боку.

к содержанию ↑

Переваги вибору ломбарду Благо

Тривалий період перебування на ринку – рідкість для багатьох ломбардів. Це зайвий раз підкреслює, що Благо – бренд, якому можна дійсно довіряти. Якщо спочатку компанія сфокусувала увагу тільки на офлайн кредитуванні, то зараз надає кошти і в Інтернеті. Це доводить, що вона не стоїть на місці та пропонує своїм клієнтам кращі умови для довгострокового співробітництва.

Спочатку Blago працював як класичний ломбард. Клієнти приносили свої коштовності, техніку, речі та інші предмети і за це отримували кошти. Зараз же набір послуг що надаються, істотно розширився. Зокрема стало доступно оформлення кредиту в режимі онлайн.

к содержанию ↑

Якщо ж говорити про переваги класичного ломбарду, то можна виділити:

  1. Можливість залишити в заставу безліч різних речей. Золото, срібло, техніка та інші аксесуари компанія приймає в повній мірі. Тут завжди готові піти назустріч клієнту та прийняти його речі. Причому процедура оформлення і видачі грошових коштів займає мінімальний часовий проміжок.
  2. Об’єктивну оцінку. Клієнт обов’язково отримає щедру винагороду за принесені коштовності, гаджети або інше. У ломбарді традиційно надають найбільш привабливі умови як для тих, хто звертається вперше, так і постійних клієнтів. Так, доказом лояльності представленої компанії є хоча б той факт, що 1 грам золота тут оцінюється в 1300 гривень. Таких умов більше ніхто не пропонує на даному сегменті ринку.
  3. Можливість швидко забрати гроші. Кошти можуть бути переведені як на карту, так і видані готівкою. Зручний для себе спосіб клієнт завжди вибирає самостійно.

Всього на території України функціонує більше 400 відділень ломбарду, в які ви можете звернутися і отримати необхідні кошти. Причому умови цього максимально прості і зрозумілі. Потрібно тільки, щоб вам уже було 18 років, а також наявність паспорта і коду. Після цього вам будуть видані кошти.

lombard

Для зручності клієнтів також можна оформити заставу з правом невикупу. Це може знадобитися, якщо прикраса більше не має для вас цінності або техніка застаріла. В такому випадку проводиться їх оцінка. В результаті ви отримаєте до 85% від ринкової вартості товару (це стосується гаджетів). 

З більш детальними умовами щодо золота або срібла завжди можна ознайомитися на офіційному сайті компанії https://blago.ua. Також кваліфіковану консультацію клієнтам готові надати безпосередньо на місці укладання угоди. Всі операції проходять швидко і є прозорими. Завдяки цьому можна не переживати щодо отримання необхідної суми, а також подальшого викупу закладених вами речей.

к содержанию ↑

Онлайн кредитування в компанії “Благо”

Як вже було сказано вище, Благо ломбард пропонує своїм клієнтам широкий спектр послуг. Однією з найбільш затребуваних останнім часом є отримання кредиту в форматі онлайн. Це ідеальне рішення для тих, хто не хоче позичати гроші у знайомих або довго проводити оформлення позики в банках, в яких потрібно надати значний обсяг документів.

Зараз кредит Благо має відразу декілька незаперечних переваг, серед яких слід відзначити:

blago-online

  1. Можливість швидко оформити всі процедури в режимі онлайн. Зазвичай на отримання кредиту потрібно всього 5-10 хвилин. Треба тільки заповнити форму і вказати код перевірки, який прийде вам в СМС. Прописуйте тільки достовірні дані, оскільки в іншому випадку вам буде відмовлено у видачі кредиту. Після цього з вами зв’яжеться співробітник компанії, який готовий надати професійну консультацію та завершити процедуру отримання грошей. Зокрема буде обрана форма їх отримання (на карту або в одному з відділень).
  2. Можливість отримати до 20 000 гривень. Правда, слід зазначити, що якщо ви звертаєтеся в компанію в перший раз, то максимум можна оформити до 7000 гривень. Для новачків обмежений і термін виплати – це 15 днів. Якщо ж ви звертаєтеся в компанію не в перший раз, то зможете отримати кредит на термін від 61 дня. Його максимальна тривалість не обмежена. Ви можете просто продовжувати термін дії позики. Незважаючи на те, що формально максимум становить 1 рік, після закінчення даного терміну договір може бути просто переоформлений, щоб ви могли продовжити співпрацювати з компанією.
  3. Вигідні умови для співпраці. У Благо кредит встановлена ​​низька процентна ставка. Показник переплат тут становить всього 1.9 % в день. У компанії відсутні приховані комісії. Побачити суму, яку необхідно буде віддати, ви зможете ще при оформленні позики. Це дозволить відразу розрахувати, яку кількість грошей вам доведеться віддати, а також за який період.
  4. Можливість подати заявку в будь-який час доби. Всі операції виконуються онлайн. Ви зможете залишити відгук, і найближчим часом з вами обов’язково зв’яжуться.
  5. Все це в сукупності робить співпрацю з представленим брендом не просто захоплюючою, але й прибутковою. Тут завжди готові піти назустріч клієнтові, що виражається в можливості пролонгувати термін кредиту або отримати консультацію співробітника фірми. Саме тому вибір даного ломбарду стане раціональним рішенням для тих, хто хоче швидко і без зайвих складнощів отримати щедру суму.Зараз в компанії діє відразу кілька кредитних програм. Їх можна оформити під заставу золота, срібла або сучасної техніки. Вигідний для себе варіант клієнт завжди вибирає самостійно. Оцінка майна та оформлення всіх документів проходить максимально швидко, що дозволяє потім забрати кошти зручним способом. 
к содержанию ↑

Специфіка кредитів онлайн в ломбардах Благо

Навіть якщо ви просто берете мікрокредит в даній компанії, то можна розраховувати на лояльні умови. Доступні вони навіть новачкам, які вперше звертаються в “Благо”. Зокрема це виражається в можливості використовувати послугу “кредитні канікули” навіть при оформленні позики на 15 днів. Це дозволить клієнтові раціонально витратити власний бюджет і без проблем віддати необхідну суму.

Якщо вам вже виповнилося 18 і ви хочете вигідно конвертувати наявне золото або техніку, інші дорогоцінні предмети в суму, яка може знадобитися вам на будь-які цілі, то “Благо” – саме те, що вам потрібно. Ломбард видає кредити, не питаючи мету їх використання. Для їх отримання потрібно надати мінімальний перелік документів, в чому ви зможете переконатися на особистому прикладі.

lombard-blago

освід показує, що відсоток відмов в даній компанії мінімальний. Що якщо ви вирішили звернутися в ломбард Благо онлайн, то напевно зможете отримати потрібну суму. Причому умови виплат будуть відомо заздалегідь, що дозволить спланувати власний бюджет.

Якщо ж залишаються питання, завжди можна зв’язатися з представниками ломбарду по гарячій лінії. Вони готові дати відповіді та допомогти оформити кредит. Фактично вам потрібно лише зайти на сайт, вибрати, що ви хочете закласти (або ж просто оформити позику), вказати номер паспорта та ІПН, щоб потім дочекатися дзвінка та через лічені хвилини отримати необхідну суму. Саме такі прості умови співпраці роблять даний бренд популярним серед українців, які хочуть швидко отримати кошти.

 

Всего отзывов: 0

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.