Ваша Готівочка – кредит онлайн на картку в Україні
Основная информация:
1й кредит:
до 7000 грн
Повторный:
до 7000 грн
Строк:
1 - дней
Ставка:
0.01 %

«Ваша Готівочка» – онлайн кредити по містах України. Знадобиться для оформлення паспорт, податковий код, не потрібна довідка про доходи. Оперативна допомога з видачею фінансів від МФО «Ваша Готівочка».

Компанія «Ваша Готівочка»| vasha gotivochka працює в сфері мікрокредитних послуг з 2012 року. Спочатку офіс відкрили в м. Миколаїв, сьогодні дочірні філіали є по всій Україні. Щоб видавати онлайн-кредити, потрібна офіційна реєстрація. Бренд представлений ТОВ «Лайм Мані», ліцензія Нацкомфінпослуг №3133 від 11.07.2017 р ..

Що потрібно для отримання мікрокредитів, контакти «Вашої Готівочки»

Характеристики Умови з видачі мікропозик
Сума 200 – 7 000 грн.
Сума для 1-го кредита 200 – 7 000 грн.
Ставка по повторным кредитам 2% / добу
Ставка по першому кредиту 0,01%
Період кредитувания 1 – 16 днів
Вариант отримання фінансів Переказ на банківську карту, отримання готівки в МФО
Віковий ценз 18 – 70 років
Де видаються позики Україна, за винятком АР Крим и ОРДЛО
Власні документи Цивільний паспорт України, ІПН
Контактування Стільниковий телефон, електронна поштова скринька
Банківський інструмент Карта клієнта Visa/MasterCard
Інформація для зв’язку з кредитором «Гаряча лінія»: 0 800 20-24–04, Безкоштовні дзвінки з міських та стільникових телефонів

Особливості МФО «Ваша Готівочка»

Компанія «Ваша Готівочка»| vasha gotivochka знаходиться в рейтингу лідерів, хто першим запропонував українцям короткострокові міні-кредити без застави та поручителів.

Переваги

  • Кредит видається в віддаленому режимі і при особистому відвідуванні відділення
  • Можна зв’язатися за номером «гарячої лінії», залишити повідомлення в Скайпі, онлайн-чаті, написати на електронну адресу, зателефонувати в службу підтримки
  • Особливо вигідні умови для першої позики (ставка 0,01% на добу)
  • Якщо потрібно продовжити термін повернення кредиту, то пропонується безкоштовна послуга з пролонгації

Недоліки

  • Обмеження по сумі видачі (до 7000 грн.)
  • Велика комісія, яка нараховується на «тіло» позики (2% в день)
  • Онлайн-чат функціонує в робочі години

Оформлення мікрокредиту

Потреба в грошах ми відчуваємо щодня і дуже сумно, коли вони закінчуються. У МФО для оформлення позики знадобиться тільки паспорт і код ІПН (при віддаленому укладенні договору підійдуть скан-копіі). Отримати бажану суму можуть ті люди, хто навчається, перебуває на пенсії або тимчасово не працює.

Кредитний калькулятор на сайті допоможе визначитися зі зручним терміном використання позикових грошей і сумою. Якщо ви перший раз звертаєтеся до компанії, доведеться пройти швидку реєстрацію. Безпомилкове заповнення форми наближає до бажаного результату. Якщо будуть допущені випадкові помилки, вам відмовлять у наданні послуги.

Мікрофінансова організація гарантує використання даних тільки в зазначених цілях і повне їх збереження без передачі інформації про клієнтів третім особам.Тут відсутня вимога щодо надання фото з відкритими сторінками паспорту, що знаходяться в руках позичальника. Зате потрібно прикріплення банківської карти, оформленої на ім’я відповідної особи, з терміном дії більше 3-х місяців.

Доступ до Особистого кабінету відкриває інформацію щодо поточних позик і створення заявки на отримання нових сум. Рішення по кредитному фінансуванню приймається протягом 15 хвилин. Клієнт засвідчує договір «галочкою» і отримує гроші на карту. Тим, хто повторно звертається за послугою, достатньо залишити заяву на позику в Особистому кабінеті і йому зателефонують співробітники МФО.

Видача позики готівкою в відділенні «Ваша Готівочка» 

Якщо банківська карта стала неробочою або доступ до інтернету відсутній, можна звернутися в касу МФО. Дізнайтеся адресу найближчого відділення на сайті в розділі «Контакти».

Філії працюють 7 днів на тиждень по 12 годин (8: 00-20: 00). Візьміть з собою паспорт, ІПН-код і довідку про реєстрацію з місця проживання (для паспортом нового зразка).

Як погасити кредит

Повернення суми з нарахованими відсотками пропонується зробити наступними способами:

  1. Через Особистий кабінет
  2. Переказом грошей у відділенні банку (переказ триває до 5-ти днів, тому враховуйте дату погашення боргу, щоб не довелося платити відсотки за прострочення)
  3. Внесенням готівкових коштів у філії.

Реквізити одержувача знаходяться на сайті. Для оплати потрібно вказати свій ІПН і номер договору.

Кредит, повернутий пізніше зазначеного терміну 

Якщо у вас не виходить вчасно розрахуватися в повному обсязі, скористайтеся пролонгацією. Сплатіть фактично нараховані відсотки і можете подовжити договір зі співробітником МФО.

Якщо цього не зробити, підвищений відсоток у розмірі 2,5% почне нараховуватися з першої доби після завершення терміну повернення боргу. До Українського бюро кредитних історій надсилається інформація про фінансову неспроможність боржника, яка псує кредитну історію позичальника.

Програма лояльності від «Вашої Готівочки»

Всім новим позичальникам видається безвідсоткова позика на термін до 16-ти днів в сумі 200-7000 грн.. Компанія часто проводить акції з розіграшами призів і поліпшеними пропозиціями щодо видачі позик.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Всего отзывов: 0